3. Dodecanese: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Арханґелос: відгуки про помешкання для відпустки
Греція Арханґелос Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Antonios Apartments Stegna Оцінка за відгуками: 8,6

“Розташування апартаментів чудове, відразу коло моря, усе близько, поруч супермаркет, ресторанчики, пляж.Територія готелю завжди чиста і доглянута, як і сам номер. Ну а персоналу, а саме Алексу, величезне спасибі за постійну турботу, буз нав'язливості, усе пройшло просто чудово, в апартаментах було усе неообхідне, порадували і окремі просторі балкони. Дуже сподобалось і те, що готель невеличкий і затишний!“

• Sunset Apartments Оцінка за відгуками: 9,4

“Просторий номер Зевс, з величезною терасою вздовж всього номеру, вид на гори особливо гарний ввечері. Прибирання щодня. Неймовірно розкішний сад в який вкладено працю господарів, які суперприємні люди. Чистий глибокий басейн для дорослих і мілкий для дітей. Гарний варіант для людей з машиною, до найкращих пляжів 10 хвилин, а умови життя значно кращі, ніж номери біля моря за ті ж гроші.“

• Villa Stegna Оцінка за відгуками: 9,1

“Просторе житло, комфортне для сімейного відпочинку. Господиня дуже турботлива і врахувала наші прохання. Кондиціонери в кожній кімнаті. Кухня достатня для готування їжі. Гарна територія довкола“

• Anastasia Studios, Apartments & Suites Оцінка за відгуками: 7,2

“Відпочивали з мамою 2 тижні. Дуже все сподобалося. Арартманти комфортні, просторі, білизна чиста, завжди прибирали. В кімнаті є все необхідне для приготування, плита, посуд, холодильник. Кондиціонер працює, безкоштовно. Дали навіть пляжні рушники. Балкон з видом на море. Море через дорогу, що дуже зручно. Ми приїхали раніше ніж 15:00, нас зустріла Кіра, донька хазяїв, дуже привітна і добра дівчина. Дала нам рушники і на цілий день безкоштовне користування лежаками, бо ми приїхали раніше до заселення. Море дуже чисте, красиве. Поряд є ресторани та невеликі магазинчики. До міста Родос курсує автобус раз на день о 08:30 і назад о 14:30, крім неділі (це для тих хто подорожує без машини), або таксі 50 євро в одну сторону. Хотілось ще подякувати родині, Джорджу та його дружині, а також їх донці, дуже добрі та привітливі люди.“

• Anastasia's Garden Оцінка за відгуками: 9,6

“Чудове розташування, чистота. Добре обладнаний номер та гарна, доглянута територія. Дуже привітні господарі“

• Plastiras Sea View Apartments Оцінка за відгуками: 8,1

“Хороші апартаменти, є все що потрібно, до моря 5 хвилин, тиша, є кондиціонер, взагалі все сподобалось“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Арханґелос

на основі 5 278 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com