3. Comentarii despre case de vacanță în Dolj
Dolj Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• DREAMS ESCAPE Scor din comentarii: 10

„Foarte curat, distanta acceptabila față de centru.”

• „Am ajuns la locatie si am pasit in alta lume. Mobilierul, casa, fiecare element in parte special ales pentru oaspeti. S-a simtit de la inceput dedicarea proprietarului, atasamentul fata de fiecare detaliu in parte si ospitalitatea. Am avut parte de cel mai minunat sejur si cu siguranta vom reveni tot aici cand vom mai alege Craiova. Paturile au fost confortabile, curatenie exemplara, am avut toate lucrurile necesare la dispozitia noastra si chiar si un minibar in frigider cu apa, sucuri, bere, cafea, ceai din partea casei. Doamna Dorina a fost un adevarat ghid pentru noi care am dorit sa vizitam tot orasul si sa aflam istoria lui. Avem numai cuvinte de lauda la adresa doamnei Dorina. Va multumim din suflet pentru caldura cu care ne-ati primit. Sunteti o gazda minunata si asa ar trebui sa fie peste tot. Ne-ati depasit asteptarile si am avut 3 zile de poveste in Craiova! Multumim! Multumim! Multumim!”

• Anna Lux Apartment Scor din comentarii: 6

„Aproape tot Aproape de multe obiective”

• Apartament lux ultracentral Scor din comentarii: 10

„Un apartament excelent!! Curat, linistit, super amenajat pana la cel mai mic detaliu, locatie centrala, aproape de toate punctele de interes. Comunicarea cu gazda, fara cusur! Ne-a placut foarte mult si vom reveni cu drag.”

• Tina Apartament 2 Scor din comentarii: 7

„Locația este accesibilă pentru obiectivele turistice, este aproape de Gradina Botanică, Muzeul de Artă, centrul orașului.”

• Garsoniera Craiova Centru Vechi Scor din comentarii: 10

„Excelenta pentru un city break sau un weekend romantic ;) Proprietarul este foarte amabil si prietenos. Voi revenii cu siguranta la locatie.”

• Apartament Mihai Cassas Residence Scor din comentarii: 10

„Gazda a fost foarte amabila .Apartamentul foarte curat si bine utilat situat intr-bloc nou Locatia excelenta, aproape de centru .Apartamentul arata mult mai bine decit in poze. Raportul pret/calitate bun.”

• I Apartment Scor din comentarii: 10

„Totul la superlativ. Comunicare excelentă cu gazdele, apartament curat, confortabil, am avut tot ce am avut nevoie - cafea din partea casei, papuci de casă, săpun, prosoape, lenjerii, confort termic etc. Vă multumim pentru găzduire și amabilitate!”

• DREAMS ESCAPE 2 Scor din comentarii: 10

„Liniște, curățenie, facilități, loc de parcare”

• Puzzle Apartaments&Studios Scor din comentarii: 10

„Apartamentul foarte dragut, curat, luminos, personalul foarte amabil si prietenos, aproape de mall si Auchan, zona frumoasa si curata.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Dolj

pe baza a 8.697 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com