2. Италия отзиви за хотели
  3. Италия отзиви за хотели
Доломити Ски Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Boutique Hotel Kircher Оценка от отзивите: 10

„Препоръчвам с две ръце,няма да влизам в детайли всичко надмина очакванията ми.“

• Hotel Pontives Оценка от отзивите: 10

„Хотела е прекрасен,топъл,чист а персонала прекрасен.“

• Majestic Hotel & Spa Resort Оценка от отзивите: 10

„Уникално обслужване. Персоналът беше на много високо ниво“

• Pension Prack Оценка от отзивите: 10

„Любезен и усмихнат персонал. Вкусна храна. Чисти и просторни стаи. Всичко беше прекрасно.“

• Hotel Stiegl Scala Оценка от отзивите: 10

„Хотела се намира буквално на центъра, в същото време е на две крачки от лифта ТОП локация. Стаите са модерни и просторни. При настаняване на рецепцията ни дадоха туристически карти които дават безплатен пропуск до музеи лифт влакчета автобуси и др. Като цяло паркинга със който разполагат е нещото с което ни спечелиха, но всичко останало дойде като супер бонус. Препоръчвам с две ръце и при следващо пътуване в тази посока със сигурност ще отседнем, отново в този хотел.“

• Hotel Soreghes Gran Chalet Оценка от отзивите: 10

„Любезен и отзивчив персонал. Невероятна и разнообразна храна. Поддържана чистота. Спа зона добра. Удобства за ски екипировката. Превъзходно.“

• Garni Festil Оценка от отзивите: 9

„Отлична локация за скиори! Автобусната спирка е само на 30 м. от хотела“

• Hotel Aquila Оценка от отзивите: 9

„Нормална закуска имаща всичко необходимо. Може да се подобри броя на персонала обслужващ сутришния блок“

• Hotel Spinale Оценка от отзивите: 10

„Amazing hotel. Home comfort, harmony, perfect service, incredible attitude towards guests. Top spa and massages are great. Thank you for your attention. Всичко беше на ниво. Ароматно кафе и много фрешове. Имаше всичко за което можеш да си помислиш .“

• Ambra Cortina Luxury&Fashion Hotel Оценка от отзивите: 10

„Имаше електрическа кана за чай. На 100 метра от лифта Фалория. На 20 метра от главната улица. Прекрасна закуска, но прекалено скъпа. Стаята е широка.“

30-те най-добри хотела в Доломити Ски

въз основа на 673 337 отзива за хотели на Booking.com