2. Comentarii despre hoteluri în Italia
  3. Comentarii despre hoteluri în Italia
Regiunea de schi Dolominţi Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Hotel Miravalle Scor din comentarii: 10

„totul”

• Hotel Nigritella Scor din comentarii: 10

„Totul a fost excepțional. Ne-au depășit așteptările. Pentru că am ajuns mai repede decăt ora de check-in, am fost invitați să servim un prosecco, prăjituri. menționez că produsele de patiserie erau făcute în bucătăria proprie, mereu proaspete. Mulțumim.”

• Hotel Principe Marmolada Scor din comentarii: 9

„Locatia supeba , amabilitatea personalului, curatenia impecabila si promptitudinea personalului de intretinere Fapul ca fiecare familie sau grup a avut o masa rezervata mereu aceiasi - a creat un plus de confort”

• Residence Hotel Gasser Scor din comentarii: 10

„Superb aproape de centru. Excelent.”

• Hotel Al Sole Scor din comentarii: 10

„Totul , foarte frumos foarte curat , micul dejun a fost foarte bogat . Am fost foarte mulțumiți , vom reveni cu mare plăcere .”

• Du Lac Vital Mountain Hotel Scor din comentarii: 10

„Locatie exceptionala. Bucataria, barul, serviciile conexe au fost toate la superlativ absolut. Am stat in locatii mai pretentioase insa nu ne-am simtit atat de comfortabil si linistiti precum in acest loc. Cu siguranta vom reveni - chiar si vara. Bucataria ar merita stele Michelin.”

• Hotel Gasthof Jochele Scor din comentarii: 10

„Locație superba in inima munților! Personalul foarte amabil! Mâncarea excelenta! Camerele au fost mari, foarte frumoase și cu un miros foarte plăcut! La aproximativ 10 min cu mașina de zona de ski Plan de Corones și la 45 de minute de Corvara(Sellaronda).”

• Hotel Villa Melì Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect, personalul, comfortul, totul. Recomand!”

• Hotel Villa Argentina Scor din comentarii: 8

„Locația și facilitățile oferite.”

• Hotel Sorapiss Scor din comentarii: 7

„Foarte bun”