2. Italija: recenzije hotela
  3. Italija: recenzije hotela
Dolomiti Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• „Imali smo samo noćenje, jer ne jedemo rano. Sobe su čiste i uredne. Hotel ima lijepi bazen u kojem se možete osviježiti nakon planinarenja. Ima i drugih sadržaja koje mi nismo koristili. Nama se sve svidjelo.”

• Faloria Mountain Spa Resort Prosječna ocjena: 10

„Bazen i SPA savršeni. Sobe i oprema savršeni. Unutarnje uređenje hotela i vanjski moderno alpski izgled zgrade savršeni. Osoblje izvanredno. Naročito profesionalni i ugodni Pierro i Massimo . Hvala svima!”

• Hotel B&B Frohsinn Prosječna ocjena: 10

„Vrlo lijep i udoban hotel, ljubazni vlasnici. Odlična lokacija, moja preporuka”

• Hotel Portavescovo Prosječna ocjena: 9

„večera je bila izvrsna”

• Hotel Villa Mozart Prosječna ocjena: 10

„Ljubazni domaćini, uredno, čisto i imate sve što vam treba na odmoru. Za doručak ima svega za svačiji ukus.”

• Hotel Baumwirt Prosječna ocjena: 10

„Od vlasnika hotela do osoblja svi su bili vrlo srdačni i ljubazni. Soba u kojoj smo boravili je fantasticna. Iznenadili smo se kvalitetom i odličnim večerama u slijedovima pripremljenim od šefa i njegovog tima. Odličan doručak. Jako čisto i uredno. Veličina bazena i sauna je dovoljne veličine za opuštanje nakon cijelodnevnog skijanja.”

• B&B Hotel Heidi Prosječna ocjena: 10

„Ljubazno osoblje i ugodan smještaj. Odličan doručak!”

• Hotel Bellevue Prosječna ocjena: 3

„Uredno, čisto”

• Hotel Rose Prosječna ocjena: 10

„Iznimno ljubazno i susretljivo osoblje hotela, uvijek na usluzi. Imate osjećaj kao da ste u hotelu sa 5 zvjezdica i cijeli tim vas tretira kao kraljeve. Dozvolite sebi da Vas razmaze. :)”

• Albergo Miravalle Prosječna ocjena: 10

„Ljubazno osoblje ugodan smještaj i odličan doručak!”