2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Taliansko - hodnotenia hotelov
Lyžiarsky región Dolomiti Superski Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Appartamento Cuore delle Dolomiti Priemerné hodnotenie: 10

„Dobrá lokalita , blízko lanovky , dobré bývanie celkom veľké, čisto. Nie je čo vytknúť.“

• Pastrogn 4 Priemerné hodnotenie: 9

„Velmi pekne ubytovanie. Pohodlne s dobrym vybavenim. V kludnom prostredi. Dakujeme“

• „Super lokalita priamo pri vleku. Nádherný výhľad z balkóna. Ústretový personál.“

• Appartamenti Home Service Priemerné hodnotenie: 6

„Páčila sa nám lokalita“

• „Prostredie“

• Appartaments Alpi Priemerné hodnotenie: 9

„Raňajky nám chutili , aj keď vzhľadom ku konci sezóny a málo hostí boli jednotvárne a chýbali nám teplé raňajky / párky, zelenina, praženica, atď / Poloha ubytovania je fantastická.“

• Ferienwohnungen am Lärchenweg Priemerné hodnotenie: 8

„Kľúče pripravené vo dverách aj s menovkou:-)“

• Chalet Dolomit Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán bol priestranný, pekne zariadený. Postele výborné. Pri príchode nás čakala pozornosť od domácich vo forme domácich produktov za čo im veľmi pekne ďakujeme. Záhrada s detským ihriskom - v lete ideál pre rodiny s deťmi, tiež bola super terasa kde sa dá grilovať - využili by sme v lete určite. Poloha apartmánu je kúsok od strediska Kronplatz, trocha ďalej je Alta Badia kde sme lyžovali.“

• Casa Ciotoli Priemerné hodnotenie: 9

„Ok“

• Residence Angelika Priemerné hodnotenie: 10

„Najlepší výber. Úžasná majiteľka vždy s úsmevom na tvári, vybavenie, sauna, yakúza. Vrelo odporúčam.“

30 Najlepších dovolenkových prenájmov v regióne Lyžiarsky región Dolomiti Superski

podľa 161 737 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com