2. OAE отзиви за хотели
  3. Dubai Emirate отзиви за ваканционни имоти
Dubai Emirate Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• „Всичко, каквото и да кажа ще бъде малко. Roxy е изключително мила и внимателна, с внимание към най-малкия детайл. Пътувахме с бебе и имахме всичко необходимо, за да ни улесни максимално. Чисто, удобно, широко, разположението е супер. Трябва да отидете, за да се убедите, че е наистина супер. Не съм снимала стаите, но са просторни, чисти. Навсякъде има малки вазички с цветя. Имаше книги, вклпчително детски книжки. В комплекса има няколко басейна и детски площадки, много бързо се стига и до Marina Walk. Трамвая е пред входа, на една спирка от метрото. Магазини има също достатъчно много на минути пеша. Били сме и преди в Дубай, на друго място, но в този апартамент бих се върнала отново. За нашето голямо семейство беше изключително удобно.“

• Ramada Downtown Dubai Оценка от отзивите: 9

„Просторен,удобен апартамент.Голяма ,функционална баня.любезен персонал.Чисто.“

• Leva Hotel and Suites, Opposite Downtown Оценка от отзивите: 10

„Всичко беше прекрасно разположението е идеално в близост до бурдж халифа и Дубай мол в стаята е просторна чиста идеална, да се прибереш да се наспиш след обиколката на града.“

• City Premiere Marina Hotel Apartments Оценка от отзивите: 10

„Голям и просторен апартамент. Удобствата са лице.“

• „Просторен,чист апартамент с отлична локация.“

• DAMAC Maison Mall Street Оценка от отзивите: 10

„Много просторни и чисти апартаменти,любезен персонал,денонощно обслужване.“

• Sonder Business Bay Оценка от отзивите: 6

„Апартамента в който бяхме настанени беше доста занемарен,мокета в коридора на етажа е неугледен и мръсен,дюшеците на шезлонгите към басейна бяха целите изцапани и масата ни за храненебеше нестабилна“

• La Vie est Bella on JBR Beach Оценка от отзивите: 10

„Големината“