2. Chorvatsko hodnocení hotelů
  3. Dubrovnicko-neretvanská župa hodnocení ubytování k pronájmu
Dubrovnicko-neretvanská župa Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• 1 Bedroom Stunning Apartment In Ston Průměrné hodnocení: 9

„Krásná lokalita, klid, krasný chorvatský kolorit. Moc milý pan domácí“

• Old Harbour City Center Apartment Průměrné hodnocení: 9

„Poloha pokoje přímo v centru starého města.“

• Apartment Ortensia Dubrovnik Colors Průměrné hodnocení: 10

„Krásný apartmán. Dobrá poloha v rámci města.“

• Apartment Gorica Průměrné hodnocení: 10

„Vše perfektní, foto odpovídá realitě.“

• Apartments Kuzman Průměrné hodnocení: 10

„Výhled na staré město i moře, čisto, ticho, soukromí, Jde v podstatě o dvoupokojový prostorný byt s velkým balkonem s výhledem na moře - nemělo to chybu. Poměr cena - kvalita vynikající. Ale - byli jsme před sezonou. I ve velmi složitých podmínkách (díky svažitému terénu) je zajištěno parkování - odhaduji, tak pro max. 2 os. auta (my byli jedním). Zaparkovat - to chce ale pevné nervy a otrlého řidiče. Jinak Dubrovník je nezapomenutelné město schodů, takže to chce pořádnou obuv a trochu kondičky :-)“

• Dubrovnik Apartman Průměrné hodnocení: 10

„Poměr cena kvalita. Pro mne to splnilo účel co jsem potřeboval..“

• Apartments Villa Riva Průměrné hodnocení: 10

„Připravena dětská postylka. Vstřícné přijetí - dřívější check-in.“

• Apartment Lira 2 Průměrné hodnocení: 9

„Skvělá poloha, pokud člověk hledá klid a pohodu. Pár minut pěšky od malé téměř soukromé pláže, autobusem za půl hodinky v centru Dubrovníku. Apartmán má balkón s krásným výhledem na moře a západ slunce. Moc příjemná paní majitelka, na uvítanou mi nachystala víno, džus a domácí moučník.“

• Apartments Carol Průměrné hodnocení: 10

„Krásné,vybavené a pohodlné ubytování. Úžasný pan domácí. Skvělá lokalita, klid,příroda, výlety na kole 👍“

• Andante con nobile - brand new Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto výjimečná lokalita,prostorný apartmán s komfortním vybavením a nádherným výhledem na přístav. Vše čisté a milé bylo i menší občerstvení pro den příjezdu. Ráda si návštěvu zopakují.“