2. Hrvatska: recenzije hotela
  3. Dubrovačko-neretvanska županija: recenzije smještajnih objekata
Dubrovačko-neretvanska županija Provjerene recenzija stvarnih gostiju smještajnih objekata

• Villa Bingo Prosječna ocjena: 10

„Apartman je bio uredan i čist, sadrzavao je sve sto treba (čak i perilicu suđa), krevet je udoban, a praktično je što su u većem apartman (za 5 osoba) bile 2 kupaonice. Domaćini su jako ljubazni, uvijek dostupni i spremni pomoći što god treba.”

• Apartment Dvina Prosječna ocjena: 10

„Po dolasku u Apartman Dvina nas je dočekala simpatična gđica Božena koja nam je pokazala smještaj. Lokacija apartmana je na odličnom mjestu, čistoća, urednost i posloženost apartmana na visokom nivou, za svaku pohvalu. Obavezno se vraćamo! 😊”

• Tree Prosječna ocjena: 8

„Apartman je uredan i čist.”

• Villa Green Sunset Prosječna ocjena: 10

„Sve je bilo sjajno! Prelijep smješta, pogled na more.”

• ANAMARIJA APARTMAN Prosječna ocjena: 10

„Urednost, čistoća, šarmantan apartman, u prizemlju, s balonom i malim djelom za sjedenje, bas van svih očekivanja! Iznenađujuće puno ručnika svih veličina, dekice u ormaru! Sto i većini apartmana nedostaje kada dođem. Ovdje je zaista bilo svega!!!”

• Ragusa Old Town Apartments Prosječna ocjena: 9

„Udobnost i lokacija.”

• Apartment Ivo & Mare Prosječna ocjena: 10

„Usluga, gostoprimstvo,posebno gazdarici koja nas je lijepo docekala.”

• Apartments Endji Prosječna ocjena: 10

„Objekt veoma uredan, luksuzan i idealna lokacija. Također gospoda koja nas je ugostila je bila veoma divna, ljubazna i puna pomoci.”

• Apartment Glamour Prosječna ocjena: 5

„Ugodan domaćin, lokacija apartmana i besplatni parking.”

• Apartments Sinković Prosječna ocjena: 10

„Lokacija, domaćini, čistoća, opremljenost, ma sve je na najvišoj razini. Tople preporuke svima koji žele najbolje za sebe 🤗”