2. Comentarii despre hoteluri în Croaţia
  3. Comentarii despre case de vacanță în Regiunea Dubrovnik-Neretva
Regiunea Dubrovnik-Neretva Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Apartments Rea Zaton Scor din comentarii: 10

„Locația, gazda, confortul”

• Zorić Apartments & Rooms 2 Scor din comentarii: 8

„Gazda foarte primitoare, ne- a ajutat sa gasim un loc bun de parcare, mancarea foarte gustoasa si foarte multa, esti intrebat mereu daca mai vrei ceva in plus, locatia cu vedere superba la oras si aproape de centrul vechi”

• Apartments Gera Scor din comentarii: 10

„Apartamentul mare, cu o terasa pe masura, cu priveliste extraordinara si parcare gratuita in curte. Bucataria dotata cu tot ce e necesar intr un sejur de cateva zile, aragaz, frigider mare, masa atat in apartament cat si pe terasa. Am primit un cos cu fructe din partea gazdei, cat si cafea si cappucino plicuri. Gazda foarte amabila si usor de luat legatura cu ei.”

• Apartments Antonio Scor din comentarii: 9

„A fost o locatie superba cu oameni deosebiti si comunicativi,a fost o ocazie frumoasa sa vedem si o noua cultura gastronomie noua si peisaje superbe, promitem sa revenim cu mare drag”

• Apartments Kolorina Scor din comentarii: 9

„Curatenie, locatie, confort, amabilitatea gazdei , facilitati !”

• Panorama Tarik Rooms Scor din comentarii: 9

„Totul a fost perfect.”

• „Vila este superba, camere spațioase, terase, piscină, grătar, parcare, sală de jocuri. Am avut la dispoziție 2 bucătării complet utilate, cu tot ce ai nevoie pentru a pregăti masa. Am comunicat online foarte bine cu proprietarul. Totul a fost ok. Recomand Villa Petmat pentru vacanță în Dubrovnik.”

• Angela Apartments Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este mare si foarte utilat cu ceea ce ai nevoie pentru un concediu confortabil si cu acces destul de usor la zona istorica, plaja sau mijloace de transport.”

• Green Paradise Scor din comentarii: 3

„Mucegai pe pereti,furnici in camera,paturi rupte,fara hartie higienica la baie,fara apa calda,proprietar nepoliticos care a cerut bani extra pentru parcare 20euro,taxa statiune2,7euro/pers...toate aceste lucruri pe un ton care iti strica concediul”

• Apartment Perovic Scor din comentarii: 10

„Priveliște superba, liniște și mai ales curățenie!! Aproape de orașul vechi, ca o plimbare prin parc!”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Regiunea Dubrovnik-Neretva

pe baza a 220.043 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com