2. Albania – opinie o hotelach
  3. Durres County – opinie o hotelach
Durres County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Saly Ocena: 10

„Ładne i czyste pokoje. Wyśmienite śniadania. Miła i pomocna obsługa. Polecam w 100%”

• Amara Hotel & SPA Ocena: 10

„W hotelu czyściutko, pokój sprzątany codziennie, codziennie wymieniana pościel. Plaża na wyciągnięcie reki, czysta, codziennie sprzatana. Personel pomocny, bardzo miły. Śniadania bardzo dobre. Basen, chociaż nie skorzystaliśmy, ale ładny, czysty, w przyjemnej części hotelu. Wszystko na plus! :)”

• „Czysto, dobre obiady i kolację (sporo owoców morza i ryb) opcja all za 30e z możliwością wykupienia na miejscu warta tych pieniędzy.”

• Hostel Durres Ocena: 6

„Przemiła i pomocna obsługa hostelu to na pewno duży atut. Przyjemnie zaaranżowana przestrzeń na dole oraz ogródek, gdzie można posiedzieć z kawą.”

• N Hotel BY NOSHI Ocena: 9

„Około 8 minut spacerem od lotniska. Czysto. Miła obsługa. Bardzo wtgodne duże łóżko. Bardzo smaczne pieczywo. Polecam”

• Hotel Ergi Ocena: 10

„Bardzo rodzinna atmosfera”

• „Pyszne śniadanie , dobra komunikacja z obsługą , ładny taras śniadaniowy , duży pokój, czysto”

• Hotel Vivas Ocena: 10

„Świetne Śniadania, bardzo miła i pomocna obsługa, rewelacyjny widok z balkonu”

• Vila Gjergji Ocena: 10

„Przywitała nas bardzo sympatyczna gospodyni, jej uśmiech zapoczątkował wspaniały pobyt. Obiekt jest bardzo czysty, jest aneks kuchenny, ogromna wygodna kanapa i widok na miasto Durres. Jest też miejsce parkingowe na terenie obiektu. Ps: pranie pachniało świeżo - jesteśmy zachwycone. Bardzo polecam”

• Hotel Verzaci Ocena: 3

„Sytuację ratuje przemiły personel. Panie bardzo usmichnięte. Jedna z nich wpisyała nam kod do telewizora, bo przestał działać internet na telewizorze. Przyszła, łądnie się przywitała i z miłą chęcią pomogła. Sama zapytała w czym problem i jak pomóc.”