2. Comentarii despre hoteluri în Albania
  3. Comentarii despre case de vacanță în Durres County
Durres County Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Like my home apartment Scor din comentarii: 10

„Super îngrijit și curat”

• Villa Olympia Scor din comentarii: 10

„Totul a fost foarte frumos!”

• Arben Scor din comentarii: 9

„O cazare buna mai ales pentru familii cu copii, are un pat matrimonial si 2 suprapuse. Acces usor catre plaje, magazine, restaurante si terase. Conditii bune , baie curata, prosoape suficiente. Zona de bucatarie suficient de utilata sa poti gati ceva , frigider mare si de buna calitate”

• Colombia Apartments&Rooms Scor din comentarii: 10

„Locația si dotările”

• Lirin Apartment Scor din comentarii: 10

„Totul a fost minunat. Apartament spațios, mobilat cu gust, nu lipsea nimic din ce as fi avut nevoie. Plaja era la cinci minute. Foarte multe magazine in jurul nostru. Albanezii foarte amabili, zâmbitori și extrem de binevoitori așa cum a fost și gazda, dl Lirin. Nu am fost deranjați de nimeni și nimic. Recomand cu căldură și voi merge din nou acolo.”

• Cozy Beachfront Room Scor din comentarii: 10

„Locatie perfecta - vedere la mare”

• ALEXANDER Rooms & Apartments Scor din comentarii: 10

„Este foarte aproape de plaja, este curatenie, paturile sunt mari si foarte comode. Apartamentul dispunea de un living open space, baie si dormitor separat. In incinta blocului de afla un super market. Proprietarul este foarte dragut, amabil, ne-a oferit informatii despre cum sa ajungem in centru cu autobuzul si raspunea rapid la toate mesajele.”

• Alexander Adriatic Apartments Scor din comentarii: 10

„Totul a fost perfect,apartament foarte frumos,impecabil de curat,proprietarul foarte cumsecade și corect! Vom reveni cu mare drag!”

• Esar Apartment Scor din comentarii: 10

„Locatia este amplasata excelent!”

• Seaside Deluxe Apartment Scor din comentarii: 10

„Tot ceea ce ai nevoie pentru o vacanță! De la plaja cu nisip fin la 20 m, mașină de spălat rufe, balcon, plita, cuptor, cuptor cu microunde, frigider, vesela, wi fi....absolut tot. Foarte frumos, curat și confortabil.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Durres County

pe baza a 19.830 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com