2. Nizozemí hodnocení hotelů
  3. Nizozemí hodnocení hotelů
Dutch Coast Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Hotel het Anker van Texel Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně byla skvělá, jídlo pestré. Pokoj pohodlný, personál pozorný“

• The BLOOM Průměrné hodnocení: 9

„Výborná snídaně. Milá recepční. Pozice blízko centra i na pláž. Parkování vzdálené cca 400 metrů od hotelu.“

• Hotel de Baak Seaside Průměrné hodnocení: 9

„Vše OK.“

• Hotel Bommelje Průměrné hodnocení: 10

„Nejkrásnější ubytování, co jsem zatím kdy navštívil a to cestuji téměř každý víkend. Vše naprosto čisté, krásný balkón, velmi vkusné zařízení. Pohodlná postel, vše funkční. Pláž i centrum obce velmi blízko.“

• Stayokay Hostel Noordwijk Průměrné hodnocení: 10

„Čistota pokoje a Hostel celkové. Ochota personálu byla nadstandardní. Slečna byla velice ochotna a velice rada cokoliv vysvětlila. Pan Vedoucí byl velice příjemný a komunikativní. Doporučuji, sami se urcite vrátíme.“

• Hotel de Admiraal Průměrné hodnocení: 10

„Úplná spokojenost....“

• Fletcher Hotel - Restaurant Elzenduin Průměrné hodnocení: 8

„Krásné místo s pěkně udržovaným hotelu“

• Stayokay Hostel Egmond Průměrné hodnocení: 7

„Na prosté přespání naprosto dostačující, dokonce jsme zdarma dostali rodinný pokoj. Parkování pod okny zdarma, dobrá bufetová snídaně.“

• Forest Hotel Průměrné hodnocení: 6

„Perfektní obsluha u snídaně. Na snídani nás uvítaly 3 dámy a připravily skvělé cappuccino s krásnou pěnou a prinesly i džus. Snídaně také skvělá.“

• Fletcher Hotel - Restaurant de Cooghen Průměrné hodnocení: 8

„Hotel je dobře dostupný místním busem, pokoj byl velký, měli jsme 3 postele a opravdu hodně prostoru. Interiér je jednoduše ale vkusně zařízený, snídaně je skvělá. Čerstvé ovoce, zelenina, výběr sýrů, šunky, čerstvé pečivo.“