3. Emilia-Romania – opinie o hotelach
Emilia-Romania Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Gaby Ocena: 7

„Hotel ma już swoje lata, ale jest bardzo zadbany i czysty, zarówno pokoje jak otoczenie. Codziennie sprzątane pokoje i wymieniane ręczniki. Fajny basen, z tyłu obiektu ( dobrze trafiliśmy bo hotele obok miały basen od ulicy). Przy wyjściu z hotelu sklepy, restauracje. Hotel współpracuje z plażą 121, dzięki temu za leżaki w pierwszej linii płaciliśmy 10 euro a nie 20. Hotel ma dość obszerny parking na tyłach budynku, płatny 10 euro/dzień W barze przy wyjściu na basen można kupić napoje, drinki, piwo etc. Obsługa bardzo miła ale od mówienia po angielsku strasznie bolały ręce :-)”

• „Świetny wystrój, doskonała obsługa, bardzo dobre śniadanie.”

• „Pomocna I uprzejma obsługa. Dobre jedzenie, duży wybór.”

• Hotel Dafne Ocena: 10

„Wszystko jak w najlepszym porządku obsługa miła i pomocna”

• „Ogólnie ok.”

• Hotel Oceanomare Ocena: 9

„BARDZO MIŁY I POMOCNY PERTSONEL , LOKALIZACJA IDEALNA , POKOJE PRZESTRONNE ,POLECAM TEN HOTEL .”

• Hotel Ricci Ocena: 8

„Miły personel, czystość, blisko morza, dobry stosunek jakości do ceny”

• Hotel Ines Ocena: 3

„Pobyt jak w schronisko. W pokoju słychać wszystkie odgłosy (jak ktoś zamyka drzwi pokoju, rozmowy za ścianą, a nawet z jadalni piętro niżej). Ciężko się wyspać.Śniadanie to wielkie rozczarowanie. croissanty jak z Biedronki, bułki jak w Żabce, woda lub sok w plastikowym kubku. Szynka (dobra), ser żółty, dżem i możliwość zrobienia tosta. Warzyw brak, ciepłych posiłków brak, z owoców jabłko lub gruszka. Byliśmy 2 noce pokój nie był w tym czasie sprzątany (przy dłuższym pobycie może to być uciążliwe).”

• „Hotel w super lokalizacji i cenie. Czysto, bardzo miły personel. Polecamy :)”

• Hotel Plaza Ocena: 10

„Lokalizacja, śniadanie, obsługa”