2. Гърция отзиви за хотели
  3. Епир отзиви за ваканционни имоти
Епир Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Olympic Apartments Оценка от отзивите: 10

„Локацията е топ“

• Paradosi Apartments Оценка от отзивите: 10

„Бяхме за една нощувка. Беше много чисто,удобно. Много ни хареса,пак ще се върнем.“

• Philotimia Оценка от отзивите: 9

„Преди да отидем получих цвнна информация от домакина и предложение за бонус нощувка. Голям, просторен и чист апартамент оборудван с всичко необходимо в кухнята. Достатъчно количество кафе, чай и зърнени закуски. Очакваше ни комплимент от домакина- сладки и солени изкушения + бутилка шампанско. Беше удовлетворена баша допълнителна претенция. Изключително добра локация и наличие на място място за паркиране. Препоръчвам!“

• το σπίτι του δάσκαλου- teacher's house Оценка от отзивите: 9

„Прекрасна каменна къща в Сирако. Беше много уютна и топла. Посрещна ни Василис, който е собственик и на ресторант в който вечеряхме. Има малък двор където сутрин може да си пиете кафето с хубава гледка към планината.“

• Ionion Beach Resort Оценка от отзивите: 10

„Гледката от стаята е невероятна. Персоналът е изключително любезен и отзивчив. Стаята, в която бяхме настанени, беше след реновация.“

• Enjoy Parga Appartments Оценка от отзивите: 8

„Добра локация,хубава гледка.Близо до центъра,тихо и спокойно.“

• Almini Apartments Оценка от отзивите: 7

„Имаше легла за всички 5 души от семейството и бяха удобни. Стаите бяха достатъчно големи. Една от стаите имаше хубава тераса, с гледка към морето. Интернетът и телевизията работеха, имаше достатъчно топла вода. Беше чисто. Има собствен паркинг. Селото е хубаво и на хубаво място.“

• Eutopia Ave Surya Оценка от отзивите: 10

„Страхотно разположен, невероятна гледка. Къщата е голяма, леглата са удобни, кухната е много добре оборудвана. Има място за паркиране точно до вратата. За 3 минути пеша слизаш до магазинчетата и заведенията.“

• Casa Rafaela 201 Оценка от отзивите: 10

„Къщата е много хубава модерно обзаведена с всичко необходимо което е нужно за един престои. Собственичката на къщата много приятна и отзивчива жена.Бих повторила .“

• Santa Marina Оценка от отзивите: 10

„Локацията и домакините са страхотни !“

30-те най-добри ваканционни имота в Епир

въз основа на 78 459 отзива за ваканционни имоти на Booking.com