3. Ήπειρος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ήπειρος Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Tzoumerka Secret House Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τρομερό κατάλυμα με υπέροχο πρωινό !»

• Yellow house Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όμορφα και καθαρά δωμάτια πλήρως εξοπλισμένα στο κέντρο της Πάργας 2 λεπτά με τα πόδια απο το Λιμάνι.»

• MadaM Apartments - elegant, cozy, comfortable, central Βαθμολογία σχολίων: 10

«Εξαιρετική τοποθεσία , εξαιρετικό και πεντακάθαρο δωμάτιο»

• Salvator Villas & Spa Hotel Βαθμολογία σχολίων: 9

«Ωραία τοποθεσία,πολύ πλούσιο πρωινό,πεντακάθαροι χώροι,άνετο και καθαρό δωμάτιο και ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό (ιδιαίτερα η Κωνσταντίνα και η Νόνη στην υποδοχή).Εξαιρετική εμπειρία σε ένα υπέροχο ξενοδοχείο!»

• SEITAN PAZAR (Olive/Akrokeramos) Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πανέμορφο δωμάτιο, ευγενέστατη και εξυπηρετική η κ.Παρασκευή, πεντακάθαρο και σε τέλειο σημείο!»

• Holiday Zigos Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολύ κοντά στο λιμάνι της Ηγουμενίτσα. Παρόλο που το καράβι άργησε να φτάσει,ο οικοδεσπότης Μας περίμενε μέχρι πολύ αργά.»

• Nomadic Ambience Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχο… προσεγμένο design με έμφαση στην λεπτομέρεια! Απο το διαχωριστικό, μεχρι τα φωτιστικά.. το υδρομασάζ υπερυψωμένο, βγαλμένο απο άλλον πλανήτη!!! Σχετικά οικονομικό, σε σύγκριση με την περιοχή. Υπεροχοι άνθρωποι, γεμάτοι αγάπη και πάθος για αυτό που δημιούργησαν! Φιλικοί όσο και επαγγελματίες.. 10αρι βαρβάτο! Βρήκαμε τον μικρο μας θησαυρό στην αγαπημένη μας Παργα (Ανθούσα για να ακριβολογούμε) ! Φιλακια απο Θεσσαλονίκη! ΥΓ Χρηστο και Κωνσταντίνα, να χαίρεστε το κουκλάκι σας!»

• The Rancho Relaxo Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μας αρεσε πολυ που υπηρχαν ζωακια οπως σκυλια , γατες , προβατα , αλογο . Το σπιτι φανταστικο και υπηρχε απολυτη ησυχια ηταν οτι επρεπε για να ξεκουραστεις!»

• Jo's downtown modern apartment. Βαθμολογία σχολίων: 9

«Βρίσκεται στο κέντρο οπότε οι μετακινήσεις γίνονται άνετα με πεζή κίνηση.»

• V Luxury Apartment 2 Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν πολύ όμορφα. Το κατάλυμα ήταν πλήρως εξοπλισμένο και τα πάντα πεντακάθαρα. Οι οικοδεσπότες πρόθυμοι να μας ενημερώσουν και πολύ ευγενικοί. Ευχαριστούμε πολύ.Θα το επαναλάβουμε σίγουρα.»