3. Ήπειρος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ήπειρος Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Averof Βαθμολογία σχολίων: 6

«Εξαιρετική τοποθεσία, 2 λεπτά από τον παραλιακό πεζόδρομο.»

• Mariana Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το διαμέρισμα βρίσκεται σε πολυ καλή τοποθεσία κοντά στην πόλη και είναι άμεσα λειτουργικό, πεντακάθαρο και φιλόξενο με όλες τις ανέσεις ενώ ανταποκρίνεται απόλυτα στις αναρτημένες Φωτογραφίες! Οι οικοδεσπότες μας, γενναιόδωρα ανταποκρίθηκαν σε όλα τα μηνύματα και τις ερωτήσεις μας και τους ευχαριστούμε από καρδιάς! Ευχαριστούμε για την υπέροχη διαμονή!»

• Hotel Eirini Βαθμολογία σχολίων: 9

«Εξαιρετική φιλοξενία. Πήγαμε εκτός σεζόν για χαλάρωση και περάσαμε υπέροχα. Σίγουρα θα ξαναεπισκεφτούμε το ξενοδοχείο καλοκαίρι. Τρομερή καθαριότητα, καλό πρωινό, γρήγορο wifi, εξαιρετική τοποθεσία.»

• Petros Penthouse Βαθμολογία σχολίων: 8

«Καταπληκτική θέα. Ήσυχα δωμάτια χωρίς να ακούς τους δίπλα!»

• Bafas Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ο οικοδεσπότης μας ήταν πολύ φιλικός και εξυπηρετικός! Το διαμέρισμα ήταν πολύ καθαρό, όμορφο με καταπληκτική Θέα.»

• City Center Apartment Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το σπίτι βρίσκεται στην καρδιά της πόλης, είναι πεντακάθαρο, πλήρως εξοπλισμένο και με το παραπάνω και ο ιδιοκτήτης ευγενέστατος και φιλικός. Η σχέση τιμής- ποιότητας είναι από τις καλύτερες που μπορείτε να βρείτε. Θα το ξαναπροτιμησουμε σίγουρα!»

• Pargas Dream Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν εξαίσια!!! Το δωμάτιο ήταν πλήρως εξοπλισμένο και πεντακάθαρο. Η οικοδέσποινα πολύ επικοινωνιακή και πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει σε ότι της ζητήσαμε! Το κατάλυμα διαθέτει έναν πανέμορφο χώρο με ένα υπέροχο τζακουζι στο οποίο περάσαμε πολύ ωραίες στιγμές. Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα!!!!»

• Βίλα Ίκαρος Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ολα ηταν υπεροχα,ανετα και καθαρα»

• Mystique Loft Ioannina Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το πιο άνετο κρεβάτι που έχω κοιμηθεί σε όλα τα καταλύματα που έχω πάει, όπου κι αν έχω ταξιδέψει στον κόσμο. Ανεβήκαμε για τουρ με μηχανές και ήταν ότι καλύτερο το βράδυ ο ύπνος και η ξεκούραση. Πολύ ωραίο σημείο μέσα σε στοά, στο κέντρο της πόλης δίπλα σε όλα. Τι άλλο θέλεις από ένα κατάλυμα. Πολύ ωραία δομημένο με πολύ ωραίο και άνετο μπάνιο. Κλείστε το με κλειστά μάτια. Θα περάσετε καταπληκτικά και θα ξεκουραστείτε. Και υπόγειο πάρκινγκ κάτω ακριβώς από το σπίτι. Ότι καλύτερο τι άλλο να θέλεις. Τι να πω, ευχαριστούμε πολύ για την άνετη διαμονή. Αν ξαναπήγαινα Ιωάννινα εκεί θα έκλεινα.»

• Penthouse View Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η τοποθεσία και η αυτονομία.»