2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Galicia
Galicia Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Pensión Residencia Fornos Scor din comentarii: 9

„Proprietate cu personal amabil și camere că în poze”

• Hostal Ancla Dorada Scor din comentarii: 7

„Locația”

• Hostal Ancla Dorada Scor din comentarii: 1

„Nimic”

• Oxford Suites Santiago de Compostela Scor din comentarii: 9

„Poziția hotelului este una excelentă! Situat la câteva minute de Catedrala Santiago... Acces facil, la orice oră din zi sau noapte. Eu am ajuns la cazare pe la ora 1-2 AM, un zbor cu escală si un altul cu întârziere, apoi ora târzie nu mi-a permis să găsesc rapid un taxi...”

• Hospedaje Jose Rey Scor din comentarii: 9

„Gradina”

• Hostal Anosa Casa Scor din comentarii: 10

„Locația este excelenta și foarte aproape de centru. Statia de autobuz pentru aeroport este in apropiere. Camera a fost foarte curata, iiar micul dejun la cerere fost generos. Gazdele sunt foarte amabile și prietenoase. Recomand cu încredere acest hostel ptr cine își dorește liniște.”

• Pensión As Burgas Scor din comentarii: 1

„Pozitia centrala”

• Pension Cando Scor din comentarii: 10

„Tot”

• PR Tambre Scor din comentarii: 9

„O locație frumoasă, cu camere îngirjite, o curte mare și personal amabil. Micul dejun a fost excelent. Bufet suedez ce pentru noi a fost foarte plăcut. Am stat câteva zile bune și în fiecare dimineață puteam găsi ceva diferit față de ziua precedentă. Locația este amplasată foarte aproape de strand și la 10 min de plimbare față de centrul orașului și de zona restaurantelor. P.S.Cu administratorul am putut vorbi și în limba română.”

• Pensión Albergue Los Caminantes Scor din comentarii: 7

„Facil pentru Elcamino, baie in camera privata de 2 persoane, restaurant aproape.”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Galicia

pe baza a 398.458 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com