2. Comentarii despre hoteluri în Sri Lanka
  3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Galle District
Galle District Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Lali Villa & Fruit Garden Scor din comentarii: 10

„Vila este foarte frumoasa, gradina foarte frumos intretinuta, personal amabil.Am putut vedea si maimute pe copacii din gradina si soparle mari.”

• Abundia Unawatuna Scor din comentarii: 10

„Am stat 2 saptamani la Abundia si ne-am simtit ca acasa . Proprietarul Gamini este foarte prietenos , ne -a ajutat cu orice solicitare , a chemat tuk-tuk cand am avut nevoie , deasemenea a rezolvat, la pretul corect ,transportul spre aeroport la plecare. Am folosit acelasi sofer de tuk-tuk intregul sejur , il chemam pe whatapp cand aveam nevoie . Proprietatea este foarte bine intretinuta , o curatenie exemplara cum nu am mai intalnit in alta parte , piscina foarte curata si foarte buna pentru inotat. Am primit apa pentru baut la discretie , nu am fost nevoite sa cumparam apa .Se poate lua pranzul sau cina la proprietate ceea ce si recomand . Dupa ce am mancat o data la Abundia nu am mai mancat niciodata in alta parte . Am fost rasfatate cu fructe de mare , ton galben de cea mai buna calitate , crabi , curry ,totul foarte proaspat si foarte gustos . In oras nu am fi mancat niciodata atat de bine , atat de gustos si proaspat la pretul platit aici . Bucatarul gateste excelent , nota 10 . Noi am dorit sa beneficiem de masaje ayurvedice cu uleiuri terapeutice ( cum am avut parte in India) si am cerut lui Gamini sa ne recomande un spa . El s-a interesat si ne-a recomandat sa mergem la o gradina de mirodenii unde se preparau toate uleiurile si faceau si aceste masaje ayurvedice . Am fost foarte multumite , doua doamne ne -au facut mai multe tipuri de masaj timp de 3 zile . Recomand acest loc doar daca nu va asteptati la un spa luxos , este un loc simplu cu mese de masaj in aceasta gradina frumoasa de mirodenii . Camera este foarte mare , curata , dotata cu 2 ventilatoare , aer conditionat , seif , ceai , cafea instant , fierbator apa , sampon , balsam , crema de corp , este mobilata cu bun gust si are o terasa mare cu vedere spre piscina si vegetatia junglei . Noi mergeam la Jungle Beach pentru plaja unde stateam la umbra palmierilor si copacilor si fiindca e un golf defapt, inotam in Oceanul Indian ca intr-un lac . Recomand aceasta proprietate din tot sufletul .”

• Beach Rip Rap Cabana and Guest Scor din comentarii: 9

„Dej srilankais exelent”

• Anara Villa Scor din comentarii: 10

„Este al doilea sejur în aceasta locație,la fel ca și prima data,am numai cuvinte de lauda asupra locației proprietății, situata foarte aproape de Unawatuna și Galle.De asemenea, asupra personalului și dotărilor camerei.Mancare foarte bună si convenabila ca preț la restaurantul proprietatiiSperam ,cu drag,sa revenim!”

• Green Villa Unawatuna Scor din comentarii: 10

„Camera a fost spațioasă, curată, dotată și frumos amenajată. Proprietarii sunt foarte drăguți. Locație excelentă”

• Curry Bowl Restaurant & Turtles Rest Scor din comentarii: 1

„Ca a fost pe malul mării…”

• Arches Fort Scor din comentarii: 9

„Locatia si personalul”

• Supun Villa Scor din comentarii: 8

„Curățenie, gazda primitoare, micul dejun bogat in fructe, aproape de mare, zona liniștita, un atelier de tâmplărie chiar lângă vila, cu prețuri și lucuri foarte bune.”

• The Bay House Scor din comentarii: 10

„Excelent pentru sta cu familie sau partenerul - lângă excelent sand beach, bun pt surf și simplu rest, aici se concentrează și pescătorii locali.”

• Ceylon Beach Home Scor din comentarii: 7

„Amplasarea, gazdele sunt niste oameni absolut minunati”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Galle District

pe baza a 42.278 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com