Garda Veneto Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel San Marco Ocena: 9

„świetna lokalizacja, piekne widoki, wspaniałe śniadanie”

• „Pensjonat bardzo nam się spodobał. Wyglądał jeszcze ładniej niż na zdjęciach. Gospodarze wyjątkowo uprzejmi i troskliwi. Śniadania nie tylko, że bardzo dobre, ale mogliśmy je jeść w otoczeniu pięknego ogrodu więc tym bardziej nam smakowały.Pokoje i łazienka przestronne i czyste, ale najbardziej cieszył nas balkon z widokiem na jezioro Garda i bardzo zadbany ogród z basenem, gdzie z leżaków mieliśmy widok na Monte Baldo. Mieliśmy też do dyspozycji basen wewnętrzny z podgrzewaną wodą, ale nie zdążyliśmy z niego skorzystać.”

• Albergo Aurora Ocena: 10

„Idealna lokalizacja, uprzejma obsługa, bardzo czysto.”

• Parc Hotel Ocena: 9

„Super pokoje, czyste i przestronne, fajny obiekt”

• Hotel Garden Ocena: 10

„Piękny widok na jezioro. Bardzo dobre śniadania z dużym wyborem świeżych produktów. Restauracja hotelowa i bar oferują też smaczne dania poza śniadaniami i napoje w przystępnych cenach.”

• „Położenie obiektu , duży oświetlony zamykany na noc parking, pyszne śniadania, cisza, ogród i basen. Dobra lokalizacja 10 min do centrum, 15 min do kolejki na Monte Baldo.”

• Albergo Valentina Ocena: 10

„obiekt w świetnej lokalizacji, krótki spacerek do centrum miejscowości Peschiera. w pobliżu stacja pkp skąd łatwo dojechać do kolejnych miasteczek. duży wybór i smaczne jedzonko na śniadaniu. pokoje aż pachniały czystością, a sam personel bardzo miły! na weekendowy wypad idealnie, na dłużej także :) dziękuję!”

• „Bardzo dobre położenie, komfortowe domki i podgrzewany woda w basenie.”

• „Dostępny darmowy parking podziemny. Duża różnorodność jedzenia na śniadanie. Ładny widok z balkonu. Rozmiar pokoju.”

• „Dobrze zagospodarowany kemping. Czysty i zadbany. Pierwszy raz się spotkałam z psim wc na kempingu.”