Garda Veneto Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Pokój superior z wanną i mega wygodny materac. Bardzo miła właścicielka.”

• „Piękny widoki na góry , bardzo miała obsługa właścicieli .”

• „Bardzo polecam to miejsce. Na dworzec jest około 1,5 km, natomiast droga prowadzi przez malownicze widoki, więc nie był to problem. Około 700m od noclegu jest Lidl, a w promieniu 300 m kilka restauracji. Ogromny plus dla właścicielki - mimo braku znajomości angielskiego nie było problemów z komunikacją dzięki translatorowi google. Właścicielka parzy pyszną kawę na śniadanie, które zawiera dodatkowo pyszną szynkę, bułki, crossainty, domowe ciasto. Lubię dużo zjeść i wychodziłem z tych śniadań najedzony. Przeważnie opcja śniadań w takich miejscach obejmuje rogalika i torebkę herbaty, natomiast w tym przypadku śniadania naprawdę na duży plus. Byliśmy w pokoju Marylin, bardzo czysto, wygodne łóżko, lodówka w pokoju. Lokalizacja parę minut pieszo od jeziora.”

• „Super lokalizacja, ładne i czyste pokoje, z dala od zgiełku, można wypocząć. Serdeczna gospodyni, doradzi dobrze co zwiedzić i zobaczyć w okolicy, pyszne śniadania i wypieki, wygodny parking, pies mile widziany.”

• B&B Lil Ocena: 10

„Cudowna właścicielka, przepyszne śniadania a widok z okna o taradu BAJKA”

• Garda Room Ocena: 10

„Podróżowałam z mamą i córką, miałyśmy 3 osobowy pokój, Pokój bardzo czysty, podobnie jak łazienka, a to jest coś na czym zależy mi najbardziej. Dodatkowo pokój bardzo przestronny, dla 3 osób naprawdę sporo miejsca. Obsługa bardzo miła, uczynna i w kontakcie. Śniadania dla nas były bardzo ok (rogaliki, owoce, chleb, pomidory, płatki, kawa z ekspresu i inne napoje-każdy znajdzie myślę coś dla siebie) Bardzo duzo knajpek w okolicy, lidl-jakiś km od obiektu, wszedzie można dostać się spacerem, ale jest też parking. Jeżeli wybierałabym się tam po raz kolejny, to myśle, ze wybrałabym to miejsce raz jeszcze:)”

• Camere AME' Ocena: 10

„Przyjemny pokój z łazienką. Bardzo czysto, przyjemna pościel i ręczniki. Na miejscu ekspres z kapsułkami, lodówka z butelkami wody, zestaw kubków i szklanek. Pokój wyposażony w klimatyzację. W okolicy supermarkety i inne sklepiki, do ścisłego centrum około 10-15 minut spacerem.”

• „Bardzo miła i pomocna gospodyni. Przestronny, czysty pokój. Pyszne śniadania z szerokim wyborem i znakomitą włoską kawą. Zdecydowanie łatwiej byłoby dotrzeć stąd wszędzie samochodem, jednak bardzo blisko jest do przystanku autobusowego, a autobusy (choć w pewnych porach dnia niezbyt często) docierają stąd w wiele miejsc”

• B&B Happy Guest Ocena: 10

„Czystość w domu, wyposażenie części wspólnej domu, śniadania, widok, pomocny gospodarz”

• „Śniadanie typowo włoskie, bardzo smaczne: chlebek, wędlina, ser, dżem, jogurty, płatki itp. Zawsze było świeże ciasto, gospodarz częstował też swojskim winem. Małżeństwo opiekujące się apartamentem mieszka na dolnym poziomie, dba o każdy szczegół. W trakcie naszej nieobecności apartament był sprzątany, a zapasy żywnościowe uzupełniane. Lokal bardzo przestronny, łóżka wygodne.”