2. Κάτω Χώρες κριτικές ξενοδοχείων
  3. Gelderland κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Gelderland Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Ruim en modern chalet in de Veluwse bossen Βαθμολογία σχολίων: 10

«Το σπίτι βρίσκεται σε έναν υπέροχο συγκρότημα σπιτιών. Αυτόνομο σπίτι με δύο κρεβατοκάμαρες, υπέροχο μπάνιο , σαλόνι, καθαρό, με δικό του χώρο στάθμευσης , κήπο και πολύ ήσυχο . Οι οικοδεσπότες Susanne and Graeme μας περίμεναν να μας παραδώσουν τα κλειδιά , να μας δείξουν το σπίτι , να μας ενημερώσουν για διάφορες εκδρομές που θα μπορούσαμε να κάνουμε στην Χώρα . Το καλωσόρισμα τους ήταν πραγματικά εκπληκτικό. Μας είχαν και δώρα για το καλωσόρισμα , τοπικά γλυκάκια wafles και μία 6άδα μπύρες Heineken , τις οποίες ήπιαμε στην υγεία τους . Μας είχαν καφέ , τσάι , πετσέτες, χαρτιά υγείας , κουζίνα , σκεύη και άλλα πολλά . Πήραν την πρωτοβουλία και μας έκλεισαν ένα τραπέζι σε μία γειτονική περιοχή , το οποίο ήταν πάρα πολύ καλό σε γεύσεις και με προσιτές τιμές !!! Στο σπίτι δεν του λείπει τίποτα. Ζεστός χώρος όμορφα διακοσμημένος , μέχρι και ποδήλατα είχαν στην αποθήκη , τα οποία όμως λόγω καιρού και έλλειψης χρόνου δεν τα χρησιμοποιήσαμε. Θα μπορούσα να μιλάω για μέρες , αλλά θα προτιμήσω να συνεχίσω με φωτογραφίες του σπιτιού και της περιοχής , η οποία είναι εκπληκτική ( Putten) . Susanne and Graeme σας ευχαριστούμε πολύ !!!!»

• Walburgis Residenties Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η Σονια(αν θυμάμαι καλά το όνομα της) ήταν παρά πολύ ευγενική και εξυπηρετική με ότι ζητήσαμε. Επίσης, το δωμάτιο ήταν πανέμορφο ιδιαίτερα σε όσους αρέσει το 1800. Το προτείνω σαν μια μοναδική εμπειρία γιατί πραγματικά είναι εμπειρία να μείνεις εκεί.»

• Short Stay Wageningen Βαθμολογία σχολίων: 10

«. Το διαμέρισμα πολύ άνετο με όλες τις παροχές. Η τοποθεσία απίστευτη. Ένα βήμα από το κέντρο με όλα τα μαγαζιά πολύ κοντά. Το προσωπικό πάντα χαμογελαστό και πρόθυμο.»

• Short Stay Wageningen Βαθμολογία σχολίων: 8

«Πολυ ωραία θερμοκρασία. Κοντά σε όλα.Στεγνωναν αμέσως οι πετσέτες. Μεγάλα παράθυρα. Εξαιρετικά ήσυχο. Πλήρης κουζίνα. Ωραίο αίθριο.»

• Anna Boutique Apartments Βαθμολογία σχολίων: 10

«Καθαρό, υπέροχο κρεβάτι κοντά στο κέντρο»

• Studio Βαθμολογία σχολίων: 9

«Διακόσμηση , τοποθεσία»