2. Niemcy – opinie o hotelach
  3. Niemcy – opinie o hotelach
German Alps Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo wygodny hotel, obsługa świetna. Byłem w tym hotelu już kilka razy i mogę go na prawdę polecić. Śniadania są bardzo dobre, kucharz smaży jajka na świeżo, duży wybór produktów.”

• „Lokalizacja , garaz, posiłki , pokój z widokiem na góry”

• „Ladny widok z okien ,bardzo miły personel,dobre śniadanie ,restauracja na miejscu ,winda”

• „Idealny hotel w czasie naszej podróży do Włoch, położony około 2 km od granicy z Austrią. Duży bezpłatny parking, obok centrum handlowe, stacja benzynowa i Mc Donalds. Pokoje czyste, wygodne łóżka. Sympatyczny personel”

• Hotel Königshof Ocena: 9

„Bardzo smaczne śniadanie, każdy znajdzie coś dla siebie”

• „Rewelacyjne miejsce, blisko trasy ale całkiem cicho, czysto, duża łazienka, parking, mały aneks kuchenny z niezbędnym wyposażeniem, duże okno jasno w pomieszczeniu, dużo szafek na ubrania i zakupy, po sąsiedzku znajduje się sklep spożywczy, można kupić jedzenie i przygotować w pokoju, jest tez blisko restauracja, wszystko na plus. Pokoje dobrze wyciszone.”

• Hotel Köppeleck Ocena: 3

„Lokalizacja i obszerny parking.”

• Hotel zur Post Ocena: 9

„Czystość, bardzo miły personel, dobre jedzenie i napoje.”

• „Położenie”

• „Hotel przyjazny psom.Personel przemiły,super widoki,czysto!Kucharze:Słowak i Polak-Pierwsza Klasa!!!Steki rewelacja!!!Wszyscy mili uprzejmi ,cisza,spokój i przepiękna lokalizacja z widokiem na góry!!!Bliskosc szlaków trekkingowych a pejzaże -marzenie”