2. Comentarii despre hoteluri în Germania

„Locatia,personalul super!”

• Bergener Hof Scor din comentarii: 6

„Zona”

• Haus Mühlgraben Scor din comentarii: 10

„Locatie senzationala, gazde foarte amabile, mic dejun excelent si diversificat.Superb!”

• Pension Almhof Baumgarten Scor din comentarii: 8

„Locatie in natura, liniste, curat, personal amabil”

• Villa Bello Scor din comentarii: 10

„Acest loc este un colt de Rai. În aceasta vila te simți ca acasă, peisajul minunat, totul este exact ca în poze și în descriere. Recomand aceasta vila pentru o vacanta minunata , va asigur ca nu veti regreta! Deși am stat doar 2 zile, gazda a fost foarte prietenoasa și ne-a venit în ajutor imediat când am avut nevoie de ceva. Prosoapele se schimba zilnic, gunoiul este ridicat zilnic. Piscina foarte frumoasa, sauna la fel, priveliștea de pe terasa de afara este extraordinara! Posibiltatea de a face foc de tabăra, grătar în aer liber. Cu siguranță vom reveni!”

• Menkenhof Scor din comentarii: 10

„Locația este foarte curată! Patul confortabil, proprietarul foarte de ajutor.”

• Alpengasthof Madlbauer Scor din comentarii: 9

„Locatie superba, mobilier deosebit pictat manual, camera foarte spatioasa”

• Gasthof Jachenau Scor din comentarii: 10

„locatia minunata, cadru natural foarte frumos, camera curata, confortabila, dotata cu tot ce ai nevoie, micul dejun bogat si diversificat, personalul amabil, per total sejurul a fost de nota 10.”

• Seeberghof Scor din comentarii: 9

„Aproape de autostradă, zona liniștită, totul foarte curat, baia spațioasă . Recomand”

• Gästehaus Münchner Kindl Scor din comentarii: 9

„Curățenia, dotările și locația.”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Alpii Germani

pe baza a 94.105 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com