2. DE - komentarji o hotelih
  3. DE - komentarji o hotelih
nemške Alpe Preverjeni komentarji resničnih gostov o B&B-jih in gostiščih

• “Večerja”

• “Bil je klasičen samopostrežni zajtrk in resnično sveže pripravljenimi jajci s slanini. Hrana okusna, količinsko dovolj. Prav tako sokovi, kava, mleko,….. Na razpolago so za brezplačno uporabo tudi namizni nogomet, namizni tenis, badminton ,…, skratka lastnik Josef resnično pomaga z info.”

• “Brez težav, zelo zadovoljni”

• “Odlična lokacija, lepo urejene sobe, balkoni in terase”

• “Zajtrk je bil dober. Osebje ustrežljivo, organizirali so nam večerjo, čeprav smo kuhinjo zamudili.”

• “Prvi dan so nas sprejeli s torticami. V sprejemnici je bil na voljo brezplačen čaj. Zajtrki so bili zelo bogati. Spalnica je bila zelo prostorna, kopalnica obnovljena, postelje udobne.”

• “Namestitev se nahaja v slepi ulici, kar pomeni da ni upliva prometa. Ves dan je mirno. Nahaja se v neposredni blizini parka za relaksacijo. Zelo prijazna upraviteljica in cela družina. Zelo pohvalno. Izjemno čista namestitev. Kuhinja moderna in odlično opremljena. Vrhunsko udobne postelje.”

• Gasthof Ochsenwirt Ocena: 10

“Prostori so bili zalo čisti, sobe so bile nove. Ceprav je bile osebje na letnem dopustu so nam pripravili okusen zajtrk in poskrbeli za vse kot ponavadi.”

• Haus Mühlgraben Ocena: 10

“Hiša je bila nad pričakovanji, udobno in lepo, veliko prostora, zelo prijazni gostitelji. Super zajtrk.”

Najboljših 30 B&B-jev in gostišč - nemške Alpe

na podlagi 94.105 mnenj gostov o B&B-jih in gostiščih na Booking.com