2. Británie hodnocení hotelů
  3. Británie hodnocení hotelů
Glasgow & The Clyde Valley Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• „Pěkný hotel v centru, hezký, čistý pokoj, velmi dobrá snídaně. Pěšky dostupný z vlakového i autobusového nádraží. My jsme jej měli i za super cenu, bohužel o týden později, kdy jsme chtěli pokoj znovu rezervovat byla cena již dvojnásobná.“

• „Blízkost letiště“

• „Hotel je blízko jezera a jeho součástí je restaurace. Pokoj jsme měli malý, ale byl dobře vybavený.“

• Artto Hotel Průměrné hodnocení: 5

„Umisteni hotelu“

• Safestay Glasgow Charing Cross Průměrné hodnocení: 9

„Blízkost k centru Glasgow je výhodou. Hezký lounge a nabídka snídaně lákavá. Vana na pokoji byla super a koupelna celkově příjemně překvapila. Pokoje mají dostatek úložného prostoru. U postelí se nám líbily zásuvky a lampička. Online check-in urychlil jednání na skvělé 24/7 recepci.“

• The Waterfront Průměrné hodnocení: 9

„Lokalita.“

• Glynhill Hotel & Spa near Glasgow Airport Průměrné hodnocení: 1

„Bohužel jen fotky z aplikace Booking.com :)“

• Leonardo Inn Glasgow West End Průměrné hodnocení: 8

„Půlnoční checkin, velká koupelna.“

• The Social Hub Glasgow Průměrné hodnocení: 10

„Naprosto nejlepší ubytování za celý pobyt ve Skotsku. Perfektně nadstandardně vybaveno. Skvělá king size postel, čisté, vybavení na čaj a kávu, posilovna, prádelna, spousta vyžití (kulečník, pingpong, playstation, divadlo a další), báječná snídaně a velmi milý personál. Jsem nadšená a i v dalších městech budu toto ubytování vyhledávat.“

• Loch Long Hotel Průměrné hodnocení: 7

„Parádní byla obsluha restaurace v rámci hotelu, pokoje byly čisté, s pěknou koupelnou.“