2. SI - komentarji o hotelih
  3. SI - komentarji o hotelih
Goriška in Kras Preverjeni komentarji resničnih gostov o B&B-jih in gostiščih

• Pri Marjotu Ocena: 9

“Prijazno osebje. Prostorna soba. Čista kopalnica. Udobna postelja.”

• “Ena najboljših izkušenj, kar se tiče namestitve ter hrane. Osebje je izjemno profesionalno ter prijazno, hrana zelo okusna, apartma nov ter zelo lepo opremljen, cena pa glede na ponujeno izjemno ugodna. Še se bomo vrnili. Osebje Gostilne in pizzeria Pri Brajdi, vsa čast!”

• “Odličen zajtrk, prijetna lastnica, lepa lokacija v bližini Nove Gorice, klima v apartmaju, masažna kad.”

• Majerija Ocena: 9

“Vrhunska kulinarika in vina, slastne domače marmelade. Čudovito urejeno posestvo na lokaciji med vinogradi in sadnim drevjem sredi zelene doline, ki daje vtis domačnosti in obiskovalcu omogoča, da pokuka na chefov razkošen in skrbno vzdrževan zeliščni vrt. Prijazno osebje s sproščenim pristopom deluje kot velika družina.”

• B&B Calligaris Ocena: 9

“Lokacija,razgled,zajtrk,osebje,velika čista soba.”

• “Lokacija fenomenalna, razgled na prelep Nanos. Res prijazen lastnik namestitve, ob rezervaciji sem navedla uro prihoda, a mi žal ob tej uri ni uspelo priti - lastnik je bil res prijazen in ni kompliciral ob poznem prihodu. Posebno cenim njegovo pomoč, ob pol enajsti uri zvečer, ko se mi je zlomil ključ od avta - brez njegove pomoči ne vem kako bi popravila niti ne vem kako bi lahko naslednji dan nadaljevala pot brez avta. Hvala še enkrat! Namestitev zelo priporočam. Hvala!”

• “Čudovita lokacija, zelo zelo prijazno osebje, prijetne sobe 👌”

• “Zelo prijeten apartma, prostoren in čist. Nahaja se v starem delu Štanjela, tako da je do apartmaja kakšnih 300 metrov hoje. Osebje je bilo zelo prijazno in ustrežljivo. Zajtrk je bil vrhunski.”

• “Lokacija TOP, postrežba TOP, osebje super, ker se lahko vse dogovoriš.”

• Bužinel rooms Ocena: 10

“Bužinelova cela drużina, super so.”

Najboljših 30 B&B-jev in gostišč - Goriška in Kras

na podlagi 25.974 mnenj gostov o B&B-jih in gostiščih na Booking.com