Greater Bilbao Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja blisko lotniska; bezpłatny transfer na lotnisko; pomocny personel”

• „Bardzo dobre śniadanie, urozmaicone. Wygodne pokoje oraz świetna lokalizacja to ogromna zaleta tego obiektu.”

• „Personel bardzo miły. Ludzie starają się być cicho w części sypialnianej. Dobre na jedną lub dwie noce jeśli nie zamierzasz spędzać dużo czasu w pokoju.”

• „Dobre śniadania, polecam”

• „Dobra lokalizacja blisko lotniska. Bardzo pomocny personel. Trzeba uważać przy zjeździe na parking hotelowy - zorientowanie się po zmroku, gdzie jest alejka dojazdowa wymagało sporej uwagi”

• „Było OK”

• „Wygodne łóżko”

• „Hotel w samym centrum .Parking w weekend bezpłatny przy ulicy tylko trzeba mieć szczęście żeby j znaleść.Mi się udało. Wielkość pokoju wystarczająca.Czyściutko.Przemiły Pan w recepcji .Wielki plus za windę”

• „Serdecznie polecam na krótki pobyt w Bilbao. Rewelacyjna lokalizacja - na niższym poziomie w tym budynku znajduje się główny dworzec autobusowy na który przyjeżdża i wyrusza autobus na lotnisko, a do tego stacja metra i dworzec kolejowy. W okolicy supermarkety i restauracje. Mieszkanie w dobrym standardzie, wszystko co potrzebne na miejscu. Chętnie tutaj wrócimy.”

• BYPILLOW Irala Ocena: 9

„Obsługa i lokalizacja, czysto, pokój co dziennie sprzątany, wymiana ręczników”