2. Węgry – opinie o hotelach
  3. Hajdu-Bihar – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Hajdu-Bihar Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Wszystko świetnie. Dużo miejsca, przestrzeni. Balkon gdzie można usiąść. Wypić kawę. WC i łazienka osobno duży plus. Bardzo czysto. Gospodarze bardzo mili. Parking do dyspozycji za darmo. Ogólnie super.”

• „Apartament bardzo przytulny i czysty, kuchnia w pełni wyposażona w niezbędne przybory, mikrofalówka,toster, lodówka,a nawet zmywarka do naczyń. Piękny ogródek z leżakami oraz grilem gazowym do dyspozycji. Taras z widokiem na ogród i ulicę. Dogodne miejsce do parkowania. Gospodarz bardzo pomocny, miły i służący pomocą , świetny kontakt w języku angielskim. Niedaleko SPA , 5 min. do sklepu, centrum, cicha dzielnica …polecam”

• Wanderer 3 Ocena: 7

„Piękne miasto, mnóstwo miejsc do zwiedzania i wypoczynku.”

• Lola Apartman Ocena: 9

„Wszystko - kontakt z hostem +++ miejsce parkingowe w garażu.”

• Tölgyes Apartment Ocena: 10

„Bardzo mili właściciele. Pan pomógł nam rozpalić grilla i zakrył samochód podczas burzy kiedy my byliśmy na basenach ponieważ spadł grad. Bardzo czysto i przestronnie. Kuchnia dobrze wyposażona. Łóżko bardzo wygodne, ogród klimatyczny. Balkon zrobił na nas największe wrażenie.”

• Marinica Apartman Ocena: 10

„Piękny duży dom spokojna okolica - Na wielki plus duży zadaszony taras Polecam”

• „Położenie”

• „Kontakt z właścicielem super. Lokalizacja bardzo dobra. Mieszkanie ciche i dobrze wyposażone.”

• „Bardzo dobra lokalizacja. D wejścia na baseny termalne blisko a także na deptak. Możliwość parkowania na parkingu podziemnym.”

• Gombos Apartman Ocena: 7

„Czysto ładne otoczenie, miła właścicielka.”