2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Rakousko hodnocení hotelů
Hallstättersee Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Dormio Hotel Obertraun Průměrné hodnocení: 8

„Snídaně byla fajn, jen teplé pokrmy moc teplé nebyly a míchaná vejce došla před naším příchodem a než jsme odešli doplněna nebyla.“

• Apartment House Seerose Průměrné hodnocení: 7

„Apartmán byl v dobré lokalitě. Oceňujeme dva balkony s pěkným výhledem.“

• Seehotel am Hallstättersee Průměrné hodnocení: 10

„Skvělé od prvního začátku - od check inn. Slečna na recepci příjemná, milá, vstřícná a vše skvěle vysvětlila. Pokuj čistý a velmi dobře zařízený. Vynikající snídaně, která naprosto předčila mé očekávání.“

• Hotel - Restaurant Gosauerhof Průměrné hodnocení: 10

„Snídaně byly velmi dobré. Možná bychom rádi i míchané vajíčka, příště až se vrátíme 🙂. Večeře byly na výběr ze dvou chodů, opravdu výborné, chutné. Součástí večeře byla polévka a také dezert, také delikátní 🙂 Co musíme vypíchnout je přístup personálu, ochota, vřelost. Opravdu moc milý personál. Hodně to na nás zapůsobilo 🙂“

• Vitalhotel Gosau Průměrné hodnocení: 8

„Uvítací vzkaz na posteli byl velmi originální. Velmi chutné bylo jídlo. Jídlo bylo postupně doplňováno a personál v jídelně byl milý a ochotný . Slečny na recepci byly také milé. Výborná lokalita na výlety. Okolní krajina a klid.“

• COOEE alpin Hotel Dachstein Průměrné hodnocení: 7

„Super poloha hotelu (skibus tu přímo zastavuje), kousek od střediska Dachstein West , parkování zdarma, milý personál, sauna v ceně pobytu, jsou tu povoleni mazlíčci.“

• Hotel Lindwurm Průměrné hodnocení: 9

„snídaně od 6 hod 😊“

• Ferienwohnung Vierthaler Průměrné hodnocení: 10

„Nádherný velký čistý a voňavý apartmán s balkonem ,krásný výhled na hory.“

• Privatzimmer Zufahrt Kressl Průměrné hodnocení: 9

„Milí hostitelé, nebyl problém pozdější příjezd, vše nás čekalo připravené. Jste v krásné krajině, všude je ticho. Nábytek byl vidět, že je použitý, ale to nám nijak nevadilo, postele totiž byly příjemné a dobře se spalo. Stejně jsme na ubytování netrávili moc času. Velmi milé bylo, že nám hostitelka přinesla kávovar s kapslemi, to velmi potěšilo.“

• Heritage Hotel Hallstatt Průměrné hodnocení: 10

„Krásný, moderní, čistý hotel, milý personál, krásný výhled, skvělé umístění v centru - kousek od krásných výhledů a památek. Výborná snídaně.“