2. Francuska: recenzije hotela
  3. Francuska: recenzije hotela
Hauts-de-Seine Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Best Western Seine West Hotel Prosječna ocjena: 10

„Jako čisto i uredno, kreveti udobni, u sobi su nas dočekali čajevi i kava koje smo sami mogli pripremiti, također smo dobili i čokoladne kekse što nas je razveselilo, ručnike su nam mijenjali za svaki dan i imali smo u sobi fen i sve za tuširanje. Također, osoblje je bilo ljubazno i sve je bilo kako treba. Vani je bilo dosta hladno, a grijanje u hotelu je jako dobro radilo. Svi su nam govorili prije odlaska u Pariz da je prljav i da dosta smrdi, no ovdje to nije bio slučaj, sve je bilo uredu. Odlično je što se smještaj plaća tek kad dođete tako da ste sigurni da vas nitko neće prevariti.”

• Novotel Paris Pont De Sevres Prosječna ocjena: 9

„Komunikacija sa osobljem i čistoća soba”

• Hotel Charlemagne Prosječna ocjena: 8

„Ljubazno osoblje, čist i uredan smještaj.”

• ibis budget Paris Porte de Vanves Prosječna ocjena: 7

„Blizina metro stanice”

• Novotel Paris La Defense Esplanade Prosječna ocjena: 5

„Odlicna lokacija i blizina metro 1”

• Hôtel D'Anjou Prosječna ocjena: 10

„Lokacija objekta,miran dio grada,jednostavno do prijevoza”

• ibis Styles Paris Mairie De Clichy Prosječna ocjena: 9

„Čistoća, redovito mijenjanje ručnika i čišćenje sobe, solidan doručak i vrlo ljubazno osoblje. Metro stanica je u neposrednoj blizini hotela a kvart obiluje malim restoranima u kojima se može dobro jesti.”

• Hotel Espace Champerret Prosječna ocjena: 6

„Dobra lokacija”

• Novotel Paris La Defense Esplanade Prosječna ocjena: 6

„Hotel je ok, ima dobar dorucak, blizu hotela je metro stanica i lokacija je dobro povezana s centrom. Tri stanice od hotela je Porte Maillot na koji stuze shuttle s aerodroma Beauvais.”

• „Cist i uredan hotel, bogat dorucak. Sobu su spremali svaki dan, dosta dobro povezan s centrom Pariza iako jest dosta dalje.”