2. Británie hodnocení hotelů
  3. Highlands hodnocení hotelů
Highlands Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Portree Guest House Průměrné hodnocení: 9

„Možnost zaparkovat, dobrá lokace kousek od centra, pěkné společné prostory“

• Stob-ban View - S4582 Průměrné hodnocení: 10

„Výhled z ložnice na pastviny a do hor, prostorné ubytování, parkování u objektu, super výchozí místo pro výlety“

• Forces Manor Průměrné hodnocení: 4

„Místo a vybavení kuchyně, hezký společný prostor“

• Clunebeg Lodge Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování uprostřed přírody kousek od Loch Ness a Urquhart castle, který byl naším cílem. Velká kuchyň a společenská místnost, dobře vybavené a pěkné pokoje (koupelna s WC je součástí pokoje), přátelský majitel, rychlý check-in i check-out. Před příjezdem jsme také dostali podrobný popis, jak se na ubytování dostat (je na soukromém pozemku mimo hlavní cestu), neměli jsme tedy problém hotel najít.“

• Forss House Průměrné hodnocení: 8

„Bylo čisté a pěkně umístěno. Vybavení pro čaj a kávu, skvělá velká sprcha.“

• Glenfinnan House Hotel Průměrné hodnocení: 10

„Skvělá lokace, nejhezčí místo u jezera. Krásný skotský hotel s tradičními prvky. Výborné jídlo a velmi milá a vstřícná obsluha.“

• Fort William Backpackers Průměrné hodnocení: 10

„Ubytování bylo nejlepší ze všech rezervací pro náš skupinový pobyt ve Skotsku“

• Ratagan Youth Hostel Průměrné hodnocení: 9

„Wee snídaně je opravdu jen lehká snídaně - toast, marmeláda, jogurt. Mají tu velkou kuchyni k dispozici, kde si můžete sami snídani připravit, když si dovezete své potraviny. Okolí s výhledem na hory a jezero bylo krásné. Útulná společenská místnost s křesílky.“

• „Moderní ubytování v krásném prostředí s důrazem na ekologii, čistý pokoj s pohodlnou postelí, velmi dobré snídaně. Možnost procházek po okolí, úžasná příroda.“

• Camping Pod Heaven Průměrné hodnocení: 9

„Krásné ubytování, milujeme být obklopeni přírodou. Ubytování přesně pro nás. Klid a pohoda. Koupelny a záchody čisté. Měli jsme zapůjčené peřiny a povlečení a vyspali jsme se do růžova . Usměvavé přivítání“