2. VB - komentarji o hotelih
  3. Highlands - komentarji o B&B-jih in gostiščih
Highlands Preverjeni komentarji resničnih gostov o B&B-jih in gostiščih

• “Prigrizki in instant kaša za zajtrk”

• “Prijaznost in ustrežljivost osebja, lično opremljena soba ter super zanimiv tuš (predvsem otrokom). Napotki glede hrane v mestu Inverness so bili odlični, tudi pripravljenost, da se nam postreže zajtrk pred 8:00 uro, je bilo nekaj, kar ne bom nikoli pozabila. Z veseljem še pridemo prav sem.”

• “Soba in kopalnica sta bili čisti ter postelja udobna. Lastnika sta zelo prijetna. Lokacija je ob jezeru, kjer so tudi sprehajalne poti. Žal je bila ob najinem obisku oseka. Zajtrk je bil obilen in zelo okusen.”

• “Zelo prijazna in ustrezljiva gostitelja.”

• East Park B&B Ocena: 10

“Zelo prijazna lastnica! Soba in kopalnica zelo lično, stilsko popolno opremljeni, izjemno čisti. V sobi kuhalnik, čaj, kava, vroča čokolada in dober internet. Zajtrk je bil dober. V kopalnici na voljo tudi kvalitetna tekoča mila.”

• “V osnovi so mi nastanitve v manjših naseljih bližje in tudi ta je bila zato najboljša izbira. Ločeni spalnici ter lastna kopalnica skupaj z možnostjo uporabe hladilnika in podarjene ovsene kašice so bile pozitivno presenečenje.”

• Avondale House Ocena: 6

“Parkiranje pred vrati. Možnost zajtrka.”

• “Imeli smo odličen zajtrk, gostitelji so bili zelo prijazni. Lokacija izjemna, na samem, primerna za ljudi, ki obožujejo naravo in mir.”

• “zajtrk, ambient”

Najboljših 29 B&B-jev in gostišč - Highlands