Huelva Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Śniadanie obfite i różnorodne. Lokalizacja - bardzo dobra,”

• „Duży pokój i balkon, widok z balkonu.”

• „Bardzo wygodne łóżka, wyposażona kuchnia i pomocna właścicielka.”

• „Bardzo klimatyczny hotel, w samym centrum miasteczka, czyste pokoje, bardzo miła i pomocna obsługa”

• „Śniadanie na najwyższym poziomie. Wszystko co jesteś w stanie sobie wymyślić. Polecam.”

• „animacje i atrakcje dla dzieci, blisko oceanu, pokoj z widokiem na ocean, duzy wybor jedzenia na sniadaniu i kolacji, tematyczne kolacje (inna w kazdy dzien tygodnia), dodatkowo "pikniki/grill" w piatkowe wieczory dla wszystkich gosci”

• „Lokalizacja marzeń , dwa kroki do plaży .Śniadania bardzo bogate. Pokój bardzo czysty, przestronny. Hotel jak z innej epoki :)”

• „Ładny hotel z dużymi pokojami, łazienka w stylu "hiszpańskim" z wanną i bidetem, możliwość dodatkowego zamówienia lunchu oraz kolacji w korzystnej cenie, tanie dobre wino :)”

• „Sposób oraz szacunek z jakim podchodzi obsługa hotelu do klientów to mistrzostwo świata! Z przyczyn nagłych musieliśmy pilnie zakończyć nasz pobyt w hotelu, nie dość, że ugodowo podeszli do tematu, to w dodatku zwrócili nam pieniądze pomimo, że na stronie była informacja, że oferta jest bezzwrotna. Bez żadnego problemu przechowali nam bagaże po zakończonej dobie hotelowej oraz wykazali się nie lada pomocą przy zamówieniu taksówki, co w sobotę graniczyło z cudem, ze względu na bardzo ograniczoną ilość na terenie Mazagón (jedynie 3 taksówki, na całe miasto!). Państwo byli niesamowicie pomocni i zaangażowani. Bardzo dobre śniadanie, ogromny wybór posiłków, dobrej jakości produkty. Duży plus za opcje bezglutenowe. Polecam ich z całego serca.”

• „Bardzo dobre śniadanie”