3. Ionian Islands: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Ionian Islands Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Aurelia Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сучасний та новозбудований готель. Просторі номера з балконом. Всі зручності. Управляюча готелю дуже привітна.“

• Kimiro Drosia Zante Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чисто, тихо спокійно, поруч море, таверни, все що треба для гарного відпочинку. За свою ціну якість відповідає. Якщо думаєте де відпочивати, то закінтос однозначно рекомендую.“

• Casa Del Mar Оцінка за відгуками: 8

“Ми дуже вдячні власнику апартаментів за теплий прийом, за допомогу у будь-яких питаннях Були лежаки на пляжі від апартаментів(безкоштовні) На наше прохання нас переселили в кращий номер, це дуже цінно і приємно Прибирання кожен день Є праска, фен, набір для кави/чаю Дуже добра локалізація, море в хвилині“

• Dimitra Apartments K Оцінка за відгуками: 9

“Дуже гарний відкривається вид з балкону😍“

• Pension Elena Оцінка за відгуками: 8

“Гарний сніданок . Привітність власників і персоналу. Розташування пансіону.“

• Agnes Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Зручний невеличкий номер з гарним видом на гори. Розташований зразу поряд з супермаркетом. Спершу було важко знайти. Є парковка. В номері кондиціонер, все чистенько. Тільки беріть до уваги, що чайник є, та чашок немає:) беріть з собою паперові стаканчики“

• Dandidis Seaside Pension Оцінка за відгуками: 8

“Сніданок хоч одноманітний , але смачно і корисно . Все дуже свіже. Розташування супер Безкоштовні шезлонги на пляжі.“

• Rose Garden Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Дуже хороше розташування, майже на пляжі , і близько до центру села . Пані завжди відгукувалася на наші потреби , дякуємо ! В номері було чисто, прибирали через день, змінювали рушники і білизну. Є кондиціонер , є можливість сну з свіжим повітрям , коли прохолодно на вулиці. Особливо сподобалось ліжко - воно було двоспальне, але широке, ми там чудово розмістилися втрьох з донькою . Матрас середньої твердості , є наматрасники .Є достатньо розеток, шафок . Душ зручний і вода тепла. Ми трохи залишили безпорядок, бо поспішали, тому пробачте нам , будь ласка )“

• spyridoula studio Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий готель у мальовничому місці. Шикарний вид З вікна. Є все необхідне кавоварка, чайник, плита, духовка, кондиціонер,телевізор, фен та багато іншого. У номері чтсто. Постільну білизну змінювали кожні два дні. Є басейн. Рекомендуємо від щирого серця. Дуже дякую ❤️“

• White Canvas Boutique Studios Оцінка за відгуками: 10

“Ідеальний готель! Ми ніби потрапили до найкращих друзів в гості! Ідеальна чистота, дружній і привітний персонал! Найсмачніші і свіжоприготовлені сніданки! Денніс дуже був дружний, і завжди був радий нам допомогти! А його рекомендаційний список локацій і ресторанів острова, це просто знахідка для тих, хто вперше на цьому чудесному острові! РЕКОМЕНДУЮ - 10 з 10!!!!!!“

30 найкращих готелів типу "ліжко та сніданок" в регіоні Ionian Islands

на основі 22 069 відгуків про готелі типу "ліжко та сніданок" на Booking.com