2. Irlandia – opinie o hotelach
  3. Irlandia – opinie o hotelach
Ireland's Ancient East Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Dublin One Ocena: 8

„Dobra lokalizacja hotelu - łatwy dojazd z lotniska autobusem miejskim (przystanek praktycznie przy hotelu), blisko do centrum miasta (20 minut piechotą). Wygodny pokój (3 osoby) z dużą łazienką. Fajna restauracja - dobre śniadanie (dodatkowo płatne, ale cena akceptowalna). W pobliżu kilka pubów, sklep.”

• „Obsluga, personel, barmani...wszyscy bardzo pomocni i mili..”

• The Samuel Hotel Ocena: 10

„Doskonała lokalizacja, wysoki standard hotelu,miła i pomocna obsługa,bardzo dobre śniadanie kontynentalne”

• „wygodne łóżko”

• „Hotel jest dobrą bazą do zwiedzania. Ok 15min pieszo od wszystkich atrakcji w mieście i blisko puntów zbiórek na wycieczki zorganizowane. Hotel na tle innych za podobną cenę jest naprawdę luksusowy. Ciekawy wystrój i pomocna obsługa. W pokoju mieliśmy ekspres z kawą i gorącą wodą na herbaty. Było to super udogodnienie. Nie korzystaliśmy z śniadania w hotelu więc poranna kawa czy herbata na wieczór w cenie noclegu to duży plus. Kawy/herbaty z cukrem oraz wodą mieliśmy dokładane przy sprzątaniu hotelu. W pokoju mieliśmy również zestaw kosmetyków co jest normą, oraz żelazko szlafroki i pantofle. Przejeżdżającą kolej nad hotelem nie jest aż tak uciążliwa jak ludzie piszą. Mieliśmy pokój na 7pietrze blisko tarasu na zewnątrz gdzie również jest barek z darmowymi kawami, herbatami telewizorem oraz wygodnymi skórzanymi fotelami. Największy plus to BARDZO wygodne ogromne łóżko. Dublin to szalone miasto a nocleg w tym hotelu dał nam duży komfort naszego urlopu.”

• Blooms Hotel Ocena: 10

„Na start dostaliśmy dwa vouchery na darmowe piwo w pubie na dole hotelu. Warto je wykorzystać, jest muzyka na żywo :) Pokój mały, ale czysty. Brakowało klimatyzacji, w nocy głośno, okno trzeba zamknąć k do rana robiło się okropnie gorąco. Rano słońce świeciło mocno i naprawdę ciężko było wytrzymać. Oprócz tego wszystko super. Wanna czysta, dużo ręczników do rąk, do wycierania. Dwa małe mydełka, dwa małe żele pod prysznic. Jest czajnik, 3 kawy i herbaty plus małe śmietanki. Nie ma lodówki. Jest sejf i malutki telewizor. Mieliśmy pokój 501 na 5 piętrze, windy działały bez zarzutów :) Obsługa bardzo miła, posiadają również schowek na bagaż, z którego korzystaliśmy przed zameldowaniem i po wymeldowaniu. Warto pójść na śniadanie, my poszliśmy do baru obok i zapłaciliśmy 13,5 euro, tutaj za 15 euro jest bez limitu więc nie ma się co zastanawiać :)”

• „Lokalizacja jest w samym sercu nocnego życia. Hostel posiada pokoje dwuosobowe w rozsądnej cenie, co rzadko dla takiego tupy hotelu. Było wielką przyjemną niespodzianką że śniadanie już jest wliczone w cenie. Śniadanie klasyczne kontynentalne. Do dyspozycji gości jest całkiem wyposażona kuchnia dla przygotowania posiłków, kawa i herbata, nawet kubki na wynos. Suszarkę do włosów można wziąć na recepcji gratis, ręczniki za dopłatę, adapter do gniazdka - 7 euro w automacie. Polecam mieć blokady do uszy, polecam woskowe, na recepcji dają piankowe gratis. Hostel sie znajduje nad barem, trzeba być gotowy, że cicho nie będzie. Ale wcale jesteśmy zadowoleni pobytem”

• Clink i Lár Ocena: 7

„Hostel w bardzo dobrej lokalizacji koło mostu Ha'penny - wszędzie blisko - pieszo! Do dzielnicy Temple Bar tylko 10 min pieszo! Mały pokój ale miał wszystko co było potrzebne. Koło obiektu: przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i restauracje. Dobre śniadania w formie bufetu - wędliny, sery, jajka, warzywa, owoce, kawa, soki itd - dla każdego coś dobrego. Okolica cicha i bezpieczna. Jak na warunki Dublina cena noclegu do zaakceptowania.”

• „Wszystko :-)”

• „W hostelu dostaliśmy pokój z łazienką dla dwóch osób. W pokoju piętrowe łóżko. Wszystko czyste i pachnące. Na plus ręczniki. W hostelu wygodna kuchnia, świetnie wyposażona. Przy hostelu jest też patio na którym można zjeść posiłek. Na plus przechowalnia bagażu, można z niej skorzystać przed meldunkiem i po. Personel miły i pomocny. Cisza nocna zachowana. Bliskość hostelu do Bus Station i lini 226 i 228 które na lotnisko Cork i Kinsale ruszają, też duży to komfort. W hostelu też całodobowa recepcja a w niej też podstawowe produkty można dostać. W hostelu czysto. Dostępne też śniadanie, smaczne :) Polecam ten hostel ✨”