2. Comentarii despre hoteluri în Irlanda
  3. Comentarii despre hoteluri în Irlanda
Ireland's Ancient East Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Cuckoos Corner Scor din comentarii: 9

„Ne-a impresionat și amuzat primirea si prezentarea făcute de tânărul manager James( 6 ani). Camera a fost mică ,dar curată și călduroasă ,iar presiunea apei la duș- excelentă.”

• Waterloo Lodge Scor din comentarii: 6

„Personal foarte amabil, curatenie.”

• Double bedroom studios Scor din comentarii: 10

„Ok”

• Bedford House & Hall Scor din comentarii: 10

„Competenta de perdonale”

• Hazelbrook Lodge Scor din comentarii: 9

„Locația foarte buna, iar salteaua patului foarte confortabila. Cabina de dus este foarte mica, un om cu peste 130 kg are probleme mari in a intra in ea.”

• No 9 Rathgar Scor din comentarii: 10

„Zona linistita ,curatenie si personal amabil ...voi reveni oricand am nevoie de cazare in dublin”

• Ariel House Scor din comentarii: 10

„Mic dejun foarte bun!”

• Shadowvale E34X773 Scor din comentarii: 10

„Micul dejun foarte bun. Locul de luat masa este aranjat cu gust. Gazdele/personalul ne au ajutat cu tot ce a fost nevoie. Este una din cele maii bune cazări din Irlanda. Sa nu va speriați de drumul de la șoseaua principala pana la vila. Ai impresia ca mergi către nicaieri dar o data ajunși totul este ok. Primirea va fi făcută de către cei doi caini de la pensiune. :) care abia așteaptă sa fie mangaiati Camera este buna.”

• St. Aiden's Guesthouse Scor din comentarii: 10

„Totul a fost excelent.”

• Butlers Townhouse Scor din comentarii: 10

„Locatie linistita ,personal amabil, cu siguranta voi reveni !raport bun calitate pret”

Cele mai bune 30 B&B şi hanuri din Ireland's Ancient East

pe baza a 219.076 comentarii despre B&B şi hanuri pe Booking.com