2. Irska - komentarji o hotelih
  3. Irska - komentarji o hotelih
Ireland's Ancient East Preverjeni komentarji resničnih gostov o B&B-jih in gostiščih

• “Super”

• Anam Cara B&B Ocena: 8

“Zelo blizu centra Cork-a in relativno umirjen del mesta. Starejša hiša, kar se pozna tudi na notranjosti, a daleč od tega, da ne bi bilo čisto in za eno noč OK. Malo je bilo edino nerodno, ker smo dobili sobo v zadnjem nadstropju in ozke stopnice niso bile v pomoč”

• “Lepa in udobna nastanitev, prijazna lastnika, zelo čisto, dober zajtrk. Prihod je mogoč do poze ure (23h), kar nam je zelo veliko pomenilo. Lastnica nam je prijazno napisala kaj naj si ogledamo v Corku in okolici. Lastnik nam je celo posodil sesalec, da smo posesali svoj avto in nam dal znamke za razglednico. Resnično zelo prijazni 🙂.”

• Gleann Na Smol Ocena: 7

“Izjemno prijazen in ustrežljiv gostitelj nam je postregel odličen zajtrk v svoji dnevni sobi. Odlično nam je svetoval, kako priti z letališča do njega, pobral nas je na železniški postaji in nam zelo olajšal pot do nastanitve, prijazno nam je svetoval kod in kam po mestecu. Všeč nam je bilo srečanje z njegovo galebko.”

• “Prijazni sprejem, zelo urejena sobo z veliko kopalnico s sodobno opremo.”

• “Lepa soseska, blizu železniške postaje, udobna postelja, lepa soba, nova oprema.”

• Egans House Ocena: 9

“Še posebej osebje.”

• Gardiner Lodge Ocena: 10

“Soba, lokacija”

• “Nic nama ni blo všeč,razen lokacije.”

• “Lokacija”

Najboljših 30 B&B-jev in gostišč - Ireland's Ancient East