2. Румъния отзиви за хотели
  3. Румъния отзиви за хотели
Желязна врата Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Residence House Ruse Оценка от отзивите: 10

„Отлична локация. Приветлив персонал готов да помогне за всичко от което имате нужда. Чисти стаи с всичко необходимо. Отлична закуска. Препоръчвам.“

• Комплекс Дунав Оценка от отзивите: 9

„Ново, чисто, удобно, просторно, добре осветено“

• Хотел Анна Палас Оценка от отзивите: 10

„Любезен персонал, стаята беше просторна и чиста“

• Cabana Vărad Coronini Оценка от отзивите: 10

„Точно това, което търсихме - спокойно място, недалеч от удобства и с чудесна гледка. Не случихме със време (дъжд и силен вятър), но пък случихме с домакини - бяха се погрижили да ни е топло и комфортно. На няколко минути път има големи магазини (Penny, Lidl), съвсем наблизо има заведение за хранене, реката е на един хвърлей място. За съжаление бяхме само за една нощувка, на сутринта не ни се тръгваше. Мястото хем е близо до пътя (на 100 м), хем не е на самия път. Чудесно е, че е оградено, удобно за игра на деца, без да се притесняваш къде ще отидат. Мястото за скара е на гърба на къщата и позволява хем простор, хем усамотение. От Дунава се отрива чудесна гледка на завоя на реката с част от острова, вижда се Голубацката крепост, наблизо е и ферибота до Golubac. Да не забравяме, че до Коронини има природен резерват, така че красота не липсва. Ние бихме дошли отново с компания, много ни хареса.“

• Гранд Хотел Рига Оценка от отзивите: 6

„Местоположението“

• Arletti Hotel Оценка от отзивите: 10

„Всичко!“

• City House Family Hotel & Restaurant Оценка от отзивите: 9

„Разположение, удобства и персонал на топ ниво.“

• Roger's Hotel Оценка от отзивите: 6

„Локацията е много добра. На метри от Дунав, на няколко минути от центъра. Хубава стара сграда, стаите са доста големи. Има централно отопление /парно/.“

• Хотел Старият град Оценка от отзивите: 9

„Прекрасно местоположение, уникална атмосфера, много пъстро и артистично пространство, изключително любезен домакин, прекрасна и изобилна закуска, поднесена със стил. Апартаментът е просторен, с усещане за домашен уют. Малко е тясно за четирима заради разтегателния диван, но пък диванът е удобен за спане.“

• Хотел Дунав Свищов Оценка от отзивите: 6

„Добра локация. Отзивчив персонал. Удобства за продължителен престои.“