3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
Івано-Франківська область Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• raduga karpat Оцінка за відгуками: 10

“Ми приїхали з Києва цілим класом (25+1) святкувати випускний у Яремче. Забронювали весь будинок, в якому провели дві ночі. І враження найкращі. Перед тим, як бронювати будинок, ми уважно ознайомилися з відгуками. І всі були абсолютно правдиві. Якщо коротко: 1. Гарний будинок, чудовий стан, чисто і затишно. 2. Відмінна локація. Все у відносній близькості. 3. Господарі (Ольга і Василь) на відмінно спрацювали. Ми про них забули зовсім. Нам ніхто не дошкуляв, а, за потреби, допомагали. Загалом, Веселка Карпат надзвичайно гарний варіант відпочинку у співвідношенні ціна/якість/місце розташування. Обов'язково ще приїду сюди, але вже з родиною.“

• Шале Резиденція Оцінка за відгуками: 9

“Дуже приємний персонал, смачна кухня, гарний вид“

• SoloMia Оцінка за відгуками: 8

“Краєвиди, розташування“

• Shutka home spirit Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний дім та дуже приємні люди! Все було чудово ! Дякую!“

• Guesthouse U dida Viktora Оцінка за відгуками: 10

“Чудове, затишне місце для сімейного відпочинку, в пішій доступності жд вокзал та безліч кафе, гарний вид, дуже привітна господиня, дякуємо за гарний відпочинок, маю надію ще завітаємо!“

• 4 Cезони Оцінка за відгуками: 10

“Чудове місце для відпочинку з коханою людиною, затишно, чисто, гарний вид з вікна. Машину можно припаркувати прямо під дверима. Приємний бонус додатковий туалет на цокольному поверсі на всякий випадок😅“

• Asher Оцінка за відгуками: 10

“Відпочивали сім'єю. Чисто, зручно, все під руками. Місце чудове. Тихо і спокійно. Вид на гори чудовий.“

• Садиба "333" Оцінка за відгуками: 9

“Помешкання дуже комфортне, чисте. Локація теж хороша, фактично одразу біля стежки довбуша. До центру міста 10хв йти. Басейн чистий та теплий. Постіль свіжа та чиста, є Вайфай та всі столові прибори з посудом. Одним словом все дуже гарно“

• Садиба "Градний Узвіз" Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподобалось: розташування, гарні краєвиди, ввічливий персонал, чистота, територія готелю!“

• Вилла Zlata Оцінка за відгуками: 10

“Готель супер“