Jaén Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo dobra lokalizacja do zwiedzania zabytków Baezy. Czysty, duży hotel z dobrym wyposażeniem; parking w podziemiu, mimo, że to stare miasto.”

• „Czyste i przestronne pokoje, dobrze wyposażone. Śniadanie serwowane, obfite i z dobrej jakości produktów.”

• „Położenie w pobliżu centrum i dworca autobusowego, bardzo przyjazna i pomocna obsługa.”

• „Bardzo sympatyczny gospodarz, do dyspozycji duża dobrze wyposażona kuchnia”

• „Cudowne super wygodne naprawdę ogromne łóżka. Bardzo pomocny i miły personel, płynnie mówiący po angielsku. Świetna lokalizacja blisko centrum.”

• „Czystość, ładny wystrój hotelu, wygodne łóżko, kącik kawowy na śniadanie.”

• Parador de Jaén Ocena: 10

„Warto - widok z okna i całego zamku to rewelacja, w środku "klimat" zamkowy, pyszne jedzenie!”

• „Dobre miejsce by przenocować w podróży jednak pokoje od strony drogi nie są wystarczająco wygłuszone i słychać szum aut, restauracja 11/10 jedzenie i trunki przepyszne”

• „Bardzo nam smakowało śniadanie. Łóżko duże i wygodne. Duża wanna.”

• „Piękny Hotel w uroczym miejscu wsród cudownych miejsc godnych polecenia . Jeśli szukasz miejsca aby poprzebywać z naturą,wodą,lasami to polecam to miejsce. Wszystko bardzo dobrze. Jedzonko przepyszne i ceny super! Polecam! Świetne miejsce!!!”