2. Comentarii despre hoteluri în Ungaria
  3. Comentarii despre case de vacanță în Jasz-Nagykun-Szolnok
Jasz-Nagykun-Szolnok Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Angyal apartman Scor din comentarii: 10

„Gazda amabila ,confort ,aproape de centrul SPA”

• Erika Vendégház Scor din comentarii: 10

„Apartamentul este foarte spatios , paturi confortabile , bucataria utilata cu absolut tot ce este necesar . Curatenie impecabila . Apartamentul dispune de o curte foarte mare frumos ingrijita si cu loc de parcare in curte . Gazda a fost super comunicativa ne-a dat toate indicatiile de care aveam nevoie . Totul a fost super bine . Recomand cu mana pe inima . Cu siguranta vom mai reveni . Va multumim .”

• Habos isler apartman 16 Scor din comentarii: 10

„Foarte frumos apartamentul și pregătit cu tit ce e nevoie pentru o ședere perfecta. Gazada foarte amabila. 😍Revin cu mare drag”

• Cserke Apartmanház Scor din comentarii: 10

„In plus fata de amabilitate, curatenie, dotari in bucatarie, terasa, parcare acoperita si confortul din camera au fost 2 aspecte neasteptate si anume: sauna (cu jacuzzi) si cafeaua gratuite si la discretie! Fantastic! Extraordinar!”

• Kunfoglalás Apartmanház Scor din comentarii: 10

„Apartamentul în sine reprezintă o căsuță la sol amenajată foarte drăguț, renovată de curând cu două dormitoare, un living/hol, bucătărie echipată și două camere WC și baie. Mirosul de levănțică persistă în întreaga casă și e foarte plăcut. Lenjeria de pat curată și călcată, mobilierul e nou, totul e făcut cu gust. Chiar dacă e situată la drum, zgomotul de afară nu a fost deranjant, căci mașinile în acea zonă circulă foarte rar, iar izolarea este excelentă. Recomand cu drag Kunfoglalas Apartmenhaz.”

• Centrum 2 apartman Scor din comentarii: 9

„Locație foarte bună”

• Erika Vendégház Scor din comentarii: 10

„Apartament frumos si curat .”

• Sárdoár Vendégház Scor din comentarii: 10

„Locația este excelenta cu curte mare și dotată cu facilități de joaca pentru copii ( trambulina, topogan, cutie cu nisip, leagan). Se afla langa lac și la câțiva pași de pista de biciclete. In casa foarte curat și frumos amenajat. Bucătărie utilată complet, camere mari si paturi confortabile. Este ideala pentru familii cu copii mai ales că sunt și multe jucării. Gazda foarte amabila, ne-a dat și câteva recomandări legate de activități și locații din zona și ne-a surprins plăcut că vorbea limba romana. Cazarea ne-a rămas pe suflet și ne dorim sa revenim cat de curând aici.”

• Horváth Apartman Scor din comentarii: 10

„Totul a fost Ok . Gazda foarete amabila , Apartament spatios bucatarie dotata cu tot ce trebuie , curatenie , amplasare buna , usor de gasit , parcare in curtea imobilului.”

• Baross-hat 5 Scor din comentarii: 1

„Curățenia și intrarea privată. Locul este central, parcare cu plată în fața blocului. Camera nu avea vedere spre stradă deci a fost liniște (dar și sinistru). În prima noapte ne-a fost foarte frig iar în a doua a dat la calorifere mai cald.”

Cele mai bune 30 case de vacanţă din Jasz-Nagykun-Szolnok

pe baza a 6.421 comentarii despre case de vacanţă pe Booking.com