2. Comentarii despre hoteluri în Cehia
  3. Comentarii despre hoteluri în South Moravian Region
South Moravian Region Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• OREA Resort Santon Brno Scor din comentarii: 9

„Micul dejun foarte bun.”

• „micul dejun”

• 10-Z Bunker Scor din comentarii: 10

„Personalul foarte serviabil, amabil, de ajutor, eficient, muzeul a fost o experiență inedită, totul curat, interesant, micul dejun foarte bun.”

• Jukebox Hotel Scor din comentarii: 10

„-Check-in rapid -curățenie -parcare -totul ca nou”

• Avanti Hotel Scor din comentarii: 7

„Parcare gratuita.”

• Hotel JeštěBrno Scor din comentarii: 9

„Mic dejun: excelent. Locație: liniște, aer curat, parcare disponibilă, aproape mijloc de transport în comun pentru centrul orașului.”

• Hotel Europa Scor din comentarii: 6

„Micul dejun simplu dar foarte diversificat. Nu pleaca nimeni flamand de acolo. Camera de dimensiuni generoase.”

• Hotel Mariel Znojmo Scor din comentarii: 10

„Restaurant jos pălăria (mâncare foarte bună la un preț mai mult ca civilizat), cazare care mi-a depășit așteptările”

• Hotel Victory Scor din comentarii: 10

„Liniște, curățenie, amabilitate.”

• OREA Congress Hotel Brno Scor din comentarii: 10

„Am gasit locatia perfecta de a sta in Brno. Priveliste superba (am stat la etajul 6), parcare disponivila (noi am calatorit cu masina), mic dejun variat si bun, personalul extrem de bine instruit si foarte prietenosi. Copii au fost intampinati cu o surpriza din partea hotelului, lucru care arata atentia la detalii provind experienta oaspetilor. O experienta deosebita pentru mine si familia mea”

Cele mai bune 30 hoteluri din South Moravian Region