2. Italija: recenzije hotela
  3. Italija: recenzije hotela
Julijske Alpe Provjerene recenzije stvarnih gostiju

• Hotel Alpina Prosječna ocjena: 10

„Već drugi put da smo u hotelu. Odličan doručak, super lokacija.”

• Hotel Park - Sava Hotels & Resorts Prosječna ocjena: 10

„Sve pohvale!!! Od ambijenta,osoblja,položaja hotela. Ma,odlično sve!❤️”

• Hostel pod Voglom Prosječna ocjena: 10

„Sarmantni objekt, retro ugodjaj, dobra i ugodna vibra, ljubazno osoblje. Ciste sobe i kupaone, predivna blagovaonica s pogledom na jezero. Klupe i livada u hladu za chill na svjezem zraku.”

• Bohinj Eco Hotel Prosječna ocjena: 10

„sve nam se svidjelo, raznovrsni doručak, pristup bazenima koji su bili čisti i uredni, kad smo mi bili nije bilo ni prevelike gužve, sobe uredne i čiste, cijeli hotel nam je bio jako veliko ugodno iznenađenje, vratiti ćemo se ponovno prvom prilikom”

• Vitranc Boutique Hotel Prosječna ocjena: 7

„Hotel u staroj kući okružen Alpama svakako ima svoj šarm uz izuzetno ljubazno osoblje i čistoću koja je na visini.o”

• Hotel Jezero Prosječna ocjena: 8

„Čistoća, ljubaznost osoblja, položaj hotela”

• Hotel Špik Prosječna ocjena: 7

„Čistoća super, doručak odličan”

• „Pri samom dolasku u hotel osjeti se čistoća i urednost hotela. Lijepo i moderno uređen interijer. Izuzetno ljubazno osoblje na recepciji hotela, a posebno bi izdvojili gospodina Damjana koji je bio jako pristupačan, ljubazan,izuzetno profesionalan i na raspolaganju za cijelo vrijeme našeg boravka u hotelu. Svakako dolazimo krajem prosinca ponovo u ovaj hotel.”

• Hotel Vila Bojana Prosječna ocjena: 7

„Lokacija odlična, doručak prosječan”

• Grajski Dvor Prosječna ocjena: 9

„Malo staromodno(iz doba juge) ,al zato uredna soba, ljubazno osoblje ,odličan doručak i blizina svih atraktivnih destinacija(bled, kranjska gora, planica..) Pohvala restoranu u sklopu "Rajska gostionica"”