2. Μαλδίβες κριτικές ξενοδοχείων
  3. Ατόλη Κααφού κριτικές ξενοδοχείων
Ατόλη Κααφού Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Centara Ras Fushi Resort & Spa Maldives Βαθμολογία σχολίων: 10

«Τα πάντα. Πρέπει όμως να κάνω μια ιδιαίτερη μνεία στο προσωπικό που ήταν εξαιρετικό,ευγενικό και απίστευτα εξυπηρετικό. Ωραίο φαγητό, ωραία ποτά. Το all inclusive ήταν η σωστή επιλογή. Η εκδρομή με τα δελφίνια ήταν μαγική. Το μασάζ φανταστικό. Το επίπεδο των παροχών ήταν πραγματικά κορυφαίο!!!! Ευχαριστούμε centara για τις τέλειες διακοπές!»

• Malahini Kuda Bandos Resort Βαθμολογία σχολίων: 7

«ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ Η ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ»

• Centara Ras Fushi Resort & Spa Maldives Βαθμολογία σχολίων: 8

«Υπέροχη τοποθεσία.Το προσωπικό πάντα χαμογελαστό και εξυπηρετικό. Το σπα μας ενθουσίασε και οι κοπέλες Noom,Suree, Gin, Kaka, Pan μας έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους χαρίζοντας μας επαγγελματικά μασάζ. Η μικρή έκπληξη που μας ετοιμασαν για την επαιτειο μας συγκίνησε.»

• Empyrean Stay, Maldives Βαθμολογία σχολίων: 10

«Όλα ήταν υπέροχα περάσαμε τέλεια!!!! ! Οι οικοδεσπότες ήταν καταπληκτικοί και αξιαγάπητοι μας βοήθησαν σε ότι και αν χρειαστήκαμε θα επιστρέψουμε σύντομα!!!!»

• Kaani Palm Beach Βαθμολογία σχολίων: 10

«Ήταν όλα τέλεια, οι εγκαταστάσεις, η εξυπηρέτηση, το φαγητό. Παρείχαν και πετσέτες θαλάσσης.»

• Villa Nautica Paradise Island Resort Βαθμολογία σχολίων: 9

«Η beach villa είχε την τέλεια πρόσβαση στη θάλασσα. Υπήρχαν πολλές δραστηριότητες για να κάνεις μέσα στη μέρα και ο μπουφές στα γεύματα είχε μεγάλη ποικιλία. Το προσωπικό ήταν πάντα πρόθυμο να μας βοηθήσει και να μας εξυπηρετήσει, όλοι ευγενικοί και πάντα με χαμόγελο.. Ο host μας ο Shiuz και ο house-keeper o Buddha ηταν φοβεροί.»

• Bandos Maldives Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχα σπιτάκια μπροστά στη θάλασσα! Ωραίο φαγητό και φιλικό προσωπικό»

• Bandos Maldives Βαθμολογία σχολίων: 10

«Υπέροχα φροντισμένο νησί με πολύ όμορφα σημεία για χαλάρωση κ φωτογραφίες. Το προσωπικό πέραν της ρεσεψιόν εξυπηρετικότατο και ευγενέστατο και το φαγητό αρκετά καλό.»

• Adroit Beach Inn Βαθμολογία σχολίων: 6

«Το παιδί που εργάζεται εκεί είναι εξαιρετικά βοηθητικός. Πολύ ωραία παραλία, ήσυχη, καθαρή και κοντά στο κατάλυμα. Παρέχονταν πετσέτες θαλάσσης.»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Ατόλη Κααφού

βάσει 43.579 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com