2. Maldivy - hodnotenia hotelov
  3. Kaafu Atoll - hodnotenia hotelov
Kaafu Atoll Overené hodnotenia od skutočných hostí

• h78 veli Priemerné hodnotenie: 8

„- Ranajky sme si poriadne neuzili, nakolko sme o 6 odchadzali na letisko a stihli sme vypit akurat kavu :) ale myslim ze vyber postacoval. - Velky palec hore celemu personalu, hlavne hlavny manager, ktory nas privital :)))mal silno nakazlivy usmev a fakt sme mali z neho dobry pocit. Aj celkovo vsetci chalani - milí, usmievaví, napomocní-ci na hoteli , alebo v restauracii vedla. :))“

• Huvan Beach Hotel at Hulhumale Priemerné hodnotenie: 9

„Izba v tomto hoteli bola pekná a čistá, na peknom mieste priamo na pláži. Zamestnanci recepcie boli milí a nápomocní. Ponúkli nám odvoz na letisko za 7 dolárov, šofér prišiel načas. Tiež nám ponúkli bezplatný upgrade na izbu s balkónom a výhľadom na pláž, čo sme aj využili. V izbe bola bezplatne k dispozícii voda, rýchlovarná kanvica, čaj a káva. V blízkej dostupnosti sa nachádza hlavná ulica s mnohými obchodmi a reštauráciami.“

• Eriyadu Island Resort Priemerné hodnotenie: 10

„Abslutne vsetko.“

• Stone Hotels Dhiffushi Priemerné hodnotenie: 10

„Jednoznačne najkrajší hotel na ostrove a taktiež najlepšia poloha hotela na ostrove - priamo na pláži. Službami sa veľmi blížil k rezortovým hotelom. Izby perfektne vybavené , čistučké, upratovali 2x za deň. Odporúčam izbu s balkónom - výhľad je neuveriteľný . Výborná strava - raňajky a večere formou bufetu s úžasným výberom svetových i domácich špecialít. Ala carte reštaurácia otvorená počas celého dňa a jedlá ako od vyberaného šéfkuchára.. klobúk dolu. Hotel je úplne nový a dúfam, že sa im bude dariť udržať si ho v prvotriednom stave čo najdlhšie.“

• Kaani Palm Beach Priemerné hodnotenie: 10

„Personal bol uzastny vecere vinikajuce“

• Sky Beach Maldives - Dhiffushi Priemerné hodnotenie: 10

„Všetko, výlety prístup majiteľa Lakmala“

• Villa Nautica Paradise Island Resort Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie bolo úžastné a dúfam, že sa tam čoskoro vrátime. Vonkajšia sprcha bola perfektná, kúpeľňa čistá, bazén tiež čistý a super lehátko na pláži s krásnym západom slnka.“

• Malahini Kuda Bandos Resort Priemerné hodnotenie: 3

„jedine kuchyna a vynikajuci personal v jedalni slusny zdvorili a ochotny usmiaty. recepcia slaba neochotna,jedine ze dokazali vymenit vilu co sa tyka smotnej vili bol ochotny personal ktori sa onas staral na urovni jedna sa o vilu 103 dakujeme pracovnikovy.“

• Infinity Dhiffushi Priemerné hodnotenie: 9

„Všetko bolo fajn. Penzión má 7 izieb. Izba bola útulná a čistá. Bol tam pokoj a ticho. Majiteľ Zidane zabezpečil transfer z male na ostrov a prišiel pre nás do prístavu aj odviezol do prístavu. Cestou späť sme potrebovali súkromnú rýchloloď do Male kvôli skorému odletu, Zidane zohnal ďalších ľudí a tak nás loď vyšla lacnejšie. Mali sme plnú penziu. Dostali sme menu, z ktorého sme si mohli vyberať. Výber jedál bol skromný, ale porcie boli veľké a chutné. Maldivská kuchyňa je trošku pikantná, nám chutilo, ale malému synovi varili na žiadosť nepikantné. Stačilo pol hodinu pred jedením napísať na whatsApp výber z menu. Milujeme polievky, preto sme si stále k obedu a večeri vyberali polievku plus druhý chod. Mnoho jedál bolo gluten free. Takmer ku každému jedlu bolo upražené vajíčko, veľa ovocia - pomaranče, jablká, melón. Pláž bola nádherná a veľmi blízko. Na pláž nám nosili na požiadanie slnečník. Ďakujeme, bolo nám super! Dovolenku sme si aj so synom veľmi užili.“

• Hulhumale Club Blu Priemerné hodnotenie: 7

„Odchádzali sme skoro ráno, ale napriek tomu nám raňajky pripravili a zabalili. Super!“

30 Najlepších hotelov v regióne Kaafu Atoll