2. Maldivy - hodnotenia hotelov
  3. Kaafu Atoll - hodnotenia hotelov
  4. Máfusi - hodnotenia hotelov
Maldivy Máfusi Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Kaani Palm Beach Priemerné hodnotenie: 8,4

„Personal bol uzastny vecere vinikajuce“

• Kaani Grand Seaview Priemerné hodnotenie: 8,4

„Čistota pláže.“

• Triton Prestige Seaview and Spa Priemerné hodnotenie: 8,6

„Pekná moderná priestranná izba, krásny výhľad z okna. Výhoda hotela, že v každej izbe je balkón. Personál milý, vyhoveli so všetkým. Dobrá ponuka výletov, ktorý sme aj využili.“

• Lea Spa Hotel Priemerné hodnotenie: 8,6

„Čistá izba, personál bol milý, hlavne obsluha na ranajkách a večeri. Ďakujeme za skvelé ovocie, ktorým nešetrili.“

• Crystal Sands Priemerné hodnotenie: 8,1

„Slušný, čistý menší hotel, kúsok od pláže. Veľmi milý personál. Raňajky tiež celkom fajn. Ponúkajú aj večere, využili sme 2x a boli sme spokojní.Rada prídem znova.“

• Crystal Sands Priemerné hodnotenie: 8,1

„Moderný hotel s peknými izbami kúsok od pláže a prístavu. Veľmi chutná strava, pekné servírovanie.“

• Rehendhi Villa Priemerné hodnotenie: 8,7

„Veľmi priateľský prístup personálu a rýchla odpoveď na dotazy. Vždy nám bolo vyhovené ak sme čokoľvek potrebovali. Určite odporúčam pri pomere cena - výkon sa nemáme o čom baviť. Špeciálne by som chcel poďakovať šéfkuchárovi Mohanovi, ktorý sa o nás príkladne staral - vedel, čo je bezlepková diéta, zaobstaral nám plno možností stravovania nad rámec jeho povinností (bezlepkové palacinky a cestoviny) a aj vďaka nemu a personálu v kuchyni sme sa cítili na ostrove veľmi dobre.“

• Arora View Priemerné hodnotenie: 9,3

„Veľmi milý a ochotný personál, ubytovanie zodpovedalo pomeru cena a kvalita. Ochotne nám vyšli v ústrety so stravou, čo je pre nás hlavná priorita.“

• Kaani Palm Beach Priemerné hodnotenie: 8,4

„Vsetko bolo dobré,cistota na izbach,vybavenie. Večerne akcie hotela na plaži. Plaž pod oknami hotela👌Plaz neni taká čista ako na Privet ostrovoch. Ranajky celkom dobree. Hotel organizuje vela vyletou.“

Máfusi: 20 najlepších hotelov