3. Област Кърджали отзиви за хотели
Област Кърджали Проверени отзиви за хотели от реални гости

• Hotel Caesar 2 Оценка от отзивите: 10

„Хареса ми голямата чиста стая. Прекрасна баня и спокойствието и тишината. Чудесен усмихнат персонал. Всичко беше на ниво.“

• Хотел Елит Оценка от отзивите: 8

„Чудесно място и обзавеждане, чисто и много уютно“

• Family Hotel Gradina Оценка от отзивите: 8

„Хотелът е с добро разположение за туристи. Персоналът е любезен. Хотела има ресторант с открита и закрита част. Храната е малко над средното ниво. Ресторанта предлага пури и съответните аксесоари и разнообразен алкохол за лубителите на тютюна . Можете да пушите в откритата част. Закуската е прилична. В стаите допълнително има кафемашини с капусли. Собствениците уважават изкуството, което си личи по картините по стените и книгите във фоайето и общият стемеж за създаване на уют. Обстановката като цяло е приятна.“

• Хотел Чинар Кирково Оценка от отзивите: 10

„Прекрасно хотелче , удобно местоположение до границата , стилен ресторант, вкусна и добре поднесена храна !“

• Хостел Кьошето Оценка от отзивите: 10

„Свежа,чиста и уютна стая.Локация в центъра на добра цена.Препоръчвам“

• Rocca Resort Оценка от отзивите: 10

„НЕВЕРОЯТНА КРАСОТА, СПОКОЙСТВИЕ И КАЧЕСТВЕНО ОБСЛУЖВАНЕ. РЕСТОРАНТА СЪС СТРАХОТНА ГЛЕДКА И МЕНЮ. НЕВЕРОЯТНИ САЛАТКИ, А ХАЙВЕРА БЕШЕ НАЙ-ДОБРИЯ КОЙТО СЪМ ОПИТВАЛА НЯКОГА. БЯХМЕ ВЪВ ВИЛА КОЯТО БЕШЕ МНОГО ЧИСТА И УЮТНА.“

• Семеен Хотел Боровица Оценка от отзивите: 10

„Местоположението е невероятно! Тихо и красиво с прекрасна гледка! Има всичко необходимо децата да се забавляват, а родителите да си почиват на спокойствие!“

• Хотел Арпезос Оценка от отзивите: 9

„Стаята бе чиста, персонала любезен. Хотела е огромен (16 етажа) и бе почти празен. В ресторанта храната бе добра а облужванетп супер. Закуската е от меню като ние избирахме меджу континентална, пържени филии или английска - яйца с бекон,“

• Villa EUPHORIA Оценка от отзивите: 9

„Нов и поддържан хотел. Стаите са съвременно и модерно обзаведени. Персонала е без забележки, изключително любезни. Кухнята на ресторанта е превъзходна.“

• Family Hotel LILIUM Оценка от отзивите: 10

„Всичко“