2. Австрия отзиви за хотели
  3. Каринтия отзиви за bed and breakfast и гостоприемници
Каринтия Проверени отзиви за Bed and Breakfast и гостоприемници от реални гости

• Stadthotel Das Villach Оценка от отзивите: 9

„Леглото беше супер удобно. За кратките часове който имахме да поспим,се наспахме.Гледката към реката е красива и релаксираща.“

• Gasthof zum Löwen Оценка от отзивите: 10

„Всичко много ни хареса, особено вечерята и гостоприемството на домакините. Бяхме за една нощ през зимата и бяхме единствените гости, но получихме всичко от което се нуждаехме.“

• SmartRooms24 Оценка от отзивите: 10

„Въпреки късният час на пристигане, персоналът беше изключително привет приветлив и любезен.“

• Haus Rupitsch Оценка от отзивите: 10

„Много хубава закуска, съобразена с удобен за нас час. Изключително приятен и любезен домакин, а гледката беше превъзходна.“

• Stadthotel Das Villach Оценка от отзивите: 10

„Много добра локация. Чисто е и има всичко необходимо за 1 нощувка. И колата има осигурено място. Ще запазя този хотел за бъдещи транзитни преминавания през града.“

• Haus Sieben - Singer Lydia Оценка от отзивите: 9

„Персоналът беше много любезен и отзивчив. Терасата , басейнът и гледката към планината бяха много впечатляващи.“

• Landhaus Krenn Оценка от отзивите: 10

„Студиото е много симпатично и компактно, точно като за двама души. Има тераса и всеки ден се любувахме на птиците и планината. Домакинята е много любезна и владее английски, така че комуникацията с нея беше лесна и приятна. Ползвахме допълнителни отстъпки за различни развлечения. Локацията е удобна - близо до супермаркети, спирки и на пешеходно разтояние от един от термалните комплекси. Бихме се върнали отново, защото това беше страхотен избор за нашата ски ваканция.“

• Haus Kärnten Оценка от отзивите: 10

„Уникално място за настаняване! Много уютно, модерно, чисто, красиво, всичко беше прекрасно! Много любезни домакини! Много чисти стаи, ново обзавеждане! Страхотно местоположение! Вкусна закуска, паркинг на двора, красива гледка от стаята! Ще се върнем отново! Поздрави от България!“

• Pension Mitterer Оценка от отзивите: 10

„Всичко в мястото за настаняване е чудесно. Макар че бяхме извън сезона и много от заведенията не работеха, на пешеходно разстояние имаше много добър ресторант. Има добри и лесни пешеходни маршрути за разходка в планината в длизост до хотела. Закуската е превъзходна, както и отношението на собствениците. Благодаря за чудесната ваканция! Препоръчвам!“

• Stadthotel Das Villach Оценка от отзивите: 10

„Местоположението е близо доцентъра“