2. Βιετνάμ κριτικές ξενοδοχείων
  3. Kien Giang κριτικές ξενοδοχείων
Kien Giang Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Santa Garden Resort Βαθμολογία σχολίων: 10

«Η τοποθεσία, η ποιότητα των υπηρεσιών, η καθαριότητα το προσωπικό πάνω απ'όλα»

• The Poplar Resort Phú Quốc Βαθμολογία σχολίων: 10

«Πολύ καθαρό ! Ωραία θέα ! Δίπλα στο κέντρο και στις αγορές. Ο καλύτερος και πιο εξυπηρετικός ιδιοκτήτης που έχω συναντήσει στην ζωή μου όλη !!!! Πάντα διαθέσιμος για να σε εξυπηρετήσει !!! Πληροφορίες και εισιτήρια για όλα !!!!!»

• Golden Topaz Phu Quoc Resort Βαθμολογία σχολίων: 10

«Μείναμε 9 μέρες και πραγματικά δεν υπήρξε ούτε η πιο μικρή αρνητική λεπτομέρεια. Το ξενοδοχείο έχει ότι μπορεί να ζητήσει κανείς. Μεγάλα δωμάτια (μέτρησα το πλάτος του κρεβατιού 2,10 m!!) , πρίζες παντού, άνετο στρώμα, αθόρυβο Α/C και ψυγείο, όμορφους κήπους, καθαριότητα παντού, ακριβώς έξω από το ξενοδοχείο τρία από τα καλύτερα εστιατόρια της περιοχής (ειδικά η pizza του "the spot" ειναι η καλύτερη πίτσα Νάπολης που έχω δοκιμάσει και έχω επισκεφτεί τη Νάπολη τρεις φορές..). Η παραλία της Ong Lang σε απόσταση 500m( ωραίο επίσης το μυστικό σημείο του εστιατορίου bamboo, ρωτήστε για αυτό!). Σε απόσταση 5 χλμ (10 λεπτά με το μηχανάκι) από την πολύβουη και λίγο βρώμικη πόλη του Duong Dong και άλλο τόσο περίπου προς τα θεματικά πάρκα vinwonders και Vinpearl Safari που αξίζει να δείτε αν έχετε μικρά παιδια(ακόμη και χωρίς αυτά).»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Kien Giang

βάσει 55.573 κριτικών ξενοδοχείων στην Booking.com